نمایشگرهای لپ تاپ های آتی HP از اطلاعات شما در مقابل چشم های ناشناس محافظت می کنند

نمایشگرهای لپ تاپ های آتی HP از اطلاعات شما در مقابل چشم های ناشناس محافظت می کنند

برای بسیاری از افراد زمانیکه در مکانی عمومی مشغول استفاده از لپ تاپ خود هستند این نگرانی وجود دارد که اطلاعات موجود روی نمایشگرشان توسط دیگران دیده شود؛ مسئله ای که عملاً راه حل چندانی نیز برای رفع و رجوعش وجود ندارد.

در همین راستا اکنون کمپانی HP‌ اعلام نموده با همراهی شرکت ۳M مشغول بررسی راهکارهایی است تا از طریق آنها صفحه نمایش هایی با ویژگی حفظ حریم خصوصی کاربران در اماکن عمومی تولید نماید و معضل مورد اشاره در بالا را برطرف کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در دنیای مدرن امروزی بخش عظیمی از اطلاعات ما به صورت دیجیتالی ذخیره سازی شده اند و لذا زمانی که سعی داریم به این داده ها دسترسی پیدا کنیم امنیت و حفظ شدن حریم خصوصی مان اهمیت دو چندانی پیدا می کند.

برند مورد بحث هنوز جزئیات زیادی از فناوری آتی خود را فاش نکرده اما به رسانه ها اطمینان داده که نمایشگرهای مبتنی بر تکنولوژی مذکور تا نیمه ۲۰۱۶ در لپ تاپ هایش مورد استفاده قرار خواهند گرفت و راهی بازار خواهند شد.

HP ظاهراً قصد دارد صفحه نمایش های امنش را بدل به یک ویژگی استاندارد در تولیداتش نماید و این امکان را فراهم آورد که بتوانیم تنظیمات آنها را تنها از طریق یک کلید روی کیبرد مدیریت کنیم.

شواهد نشان می دهند پس از عرضه ی ویندوز ۱۰ و عدم رشد مجدد بازار کامپیوترهای شخصی و ادامه یافتن رکود، حالا برندهای فعال در این صنعت به این نتیجه رسیده اند که می بایست محصولاتشان را علاوه بر نرم افزارها و سیستم عامل جدید به ویژگی های سخت افزاری خاص و نوآورانه نیز مجهز نمایند تا شاید بدین ترتیب دوباره کاربران به خرید آنها ترغیب شوند.

بدیهی است کوشش کنونی HP هم به احتمال زیاد در همین راستا صورت گرفته، هر چند که این شرکت همواره یکی از پیشروان بازار پی سی بوده است. نظر شما در این رابطه چیست و فکر می کنید دقیقاً HP قصد دارد چگونه از حریم خصوصی کاربران و داده های آنها بر روی نمایشگر لپ تاپ هایش محافظت به عمل آورد؟

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato