ضیافت مینیون ها؛ معرفی بازی Minions Paradise

مینیون های دوست داشتنی و پر سر و صدا دوباره به موبایل ها برگشتند؛ البته این بار توسط یک سازنده جدید و در سبکی متفاوت. پس از موفقیت چشمگیر Minion Rush گیم لافت، حالا نوبت به الکترونیک آرتز رسیده تا شانس خود را برای ساخت یک بازی مینیونی امتحان کند.

Minions Paradise توسط  Illumination Entertainment، سازنده فیلم مینیون ها طراحی شده و بر خلاف بازی رانر گیم لافت کنترل مینیون ها را در یک بازی استراتژیک به دست شما می سپارد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

وقتی که مینیون ها قصد سفر کنند چه اتفاقی می افتد؟ طبق معمول زمین و زمان را به هم می دوزند و در انجام کارهای احمقانه از هم سبقت می گیرند.

از اسم بازی هم پیداست که با چه فاجعه ای روبرو هستید: بهشت مینیون ها، جزیره ای که آدمک های زرد رنگ برای گذران تعطیلات انتخاب کرده اند تا هر آتشی که می خواهند در آن بسوزانند.

Minions 2

در Minions Paradise که به نظر می رسد پایانی نداشته باشد، این شمایید که سور و ساط تفریح مینیون ها را فراهم می کنید؛ برایشان زمین والیبال، جکوزی و ننو می سازید و جزیره را ارتقا می دهید، تا بعدا با دیدن کارهای احمقانه شان در آن حسابی بخندید.

البته شما در Minions Paradise تنها یک تماشاچی نیستید، بلکه می توانید برخی از فعالیت های مینیون ها در جزیره را به شکل یک مینی گیم کوتاه تجربه کنید.

Minions 1

گرافیک بسیار جذاب، مینی گیم های فراوان و گیم پلی ای که به نظر می رسد بی پایان باشد دلایل قدرتمندی هستند که شما را پای این بازی نگه دارند. Minions Paradise را می توانید به رایگان در iOS و اندروید تجربه کنید و توصیه می کنیم که برای اجرای بازی حتما از یک تبلت با نمایشگر بزرگ بهره بگیرید.

Minions Paradise
  • Minions Paradise
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Electronic Arts
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: 92.2 / 36 مگابایت
دانلود


ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟