ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

معرفی بازی های سرگرم کننده استودیو Storm8 Studios [قسمت اول]

استودیوهای کوچکی که کم کم بزرگ می شوند، نمونه های فوق العاده ای هستند تا استارتاپ های کوچک و تازه کارها، شیوه تجارت را از آن ها بیاموزند. هر از چندگاهی، سفری خواهیم کرد به دل ...

محسن وفانژاد
نوشته شده توسط محسن وفانژاد | ۲۷ مهر ۱۳۹۴ | ۲۰:۰۰

استودیوهای کوچکی که کم کم بزرگ می شوند، نمونه های فوق العاده ای هستند تا استارتاپ های کوچک و تازه کارها، شیوه تجارت را از آن ها بیاموزند. هر از چندگاهی، سفری خواهیم کرد به دل این استودیوها و چندین بازی موفق شان را برای شما معرفی خواهیم نمود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید تا این هفته با ساخته های استودیو Storm8 Studios آشنا شویم.

Bakery Story

screen520x924

دوست دارید صاحب یک شیرینی پزی بزرگ شوید و به سفارش مردم رسیدگی کنید؟ در Bakery Story می توانید به این رویای دیرینه خود جامه عمل بپوشانید. علاوه بر گیم پلی گسترده بازی که قابلیت درگیرکنندگی بالایی دارد، Bakery Story واقعا خوش منظر و زیباست. در حقیقت یکی از عواملی که سبب می شود به این بازی اعتیاد پیدا کنید، رنگ های فراوانی است که در هم تنیده شده اند و دنیای رنگارنگی را ساخته اند.

Bakery Story

Bakery Story

سازنده: Storm8 Studios قیمت: 0 دسته بندی:
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: 39.2 مگابایت زبان:

CLUE Bingo

2

دنبال کردن سرنخ ها و پرده از اسرار برداشتن، همیشه یکی از دوست داشتنی ترین ترفندها برای سرگرمی بوده، چه در دوران بازی های ویدیویی و چه پیش از آن، حل کردن مسائل، حس کنجکاوی و هوشمندی را در ما بیدار می کرده و می کند. در CLUE Bingo نیز نقش کارآهاگانی را خواهید داشت که با چشمانی تیزبین، صحنه های جرم را بررسی کرده و با یافتن سرنخ ها و دنبال کردن شان، به حقیقت دست می یابند.

CLUE Bingo

CLUE Bingo

سازنده: Storm8 Studios قیمت: 0 دسته بندی:
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: 64.6 مگابایت زبان:

MONOPOLY Bingo

3

نمی توانید کسی را پیدا کنید که در دوران کودکی اش عاشق مونوپولی نبوده. حس قدرت تملک، تقویت تفکر اقتصادی و نگرانی از بابت مایملک و توازن مالیاتی نکاتی است که مونوپولی به ما در دوران کودکی یاد داده اما Bingo از استودیو Storm8 دقیقا مشابه ساختار بازی های بوردی که قبلا بازی کردیم نیست و بیشتر روی اعداد تمرکز دارد. Monopoly Bingo یک بازی آنلاین است و در آن باید با دوستان و بازیکنان دیگر به رقابت بپردازید.

MONOPOLY Bingo

MONOPOLY Bingo

سازنده: Storm8 Studios قیمت: 0 دسته بندی:
سیستم عامل: اندروید و iOS حجم: 53.1 مگابایت زبان:

Hungry Babies Mania

4

به هر حال، شرکت های فعا در حوزه بازی سازی موبایل حداقل یک بار باید شانس خود را در ساخت بازی های پازلی 3 تایی امتحان کنند. پادشاه این سبک، استودیو King با ساخت عناوینی نظیر کندی کراش، بازار را به تصاحب خود درآورده اما استودیوهایی چون Storm8 هم می توانند نام خود را با بازی های خوش رنگ و لعابی چون Hungry Babies Mania مطرح کنند و موفق باشند.

Hungry Babies Mania

Hungry Babies Mania

سازنده: Storm8 Studio قیمت: 0 دسته بندی:
سیستم عامل: iOS حجم: 78.4 مگابایت زبان:
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی