قیمت و زمان عرضه تلفن هوشمند HTC One A9

قیمت و زمان عرضه تلفن هوشمند HTC One A9

همانطوری که لحظاتی پیش در دیجیاتو نوشتیم کمپانی HTC از جدیدترین تلفن هوشمند خود یعنی One A9 پرده برداشته و بنا دارد با آن ناکامی هایی که توسط One M9 و M9+ رقم خورده اند را جبران نماید.

دستگاه مورد بحث محصولی میان رده ولی قدرتمند محسوب می شود که کوشش داشته با شکل و شمایلی متفاوت نسبت به دیگر تولیدات شرکت سازنده اش توجهات را به خود معطوف نماید. اما قیمت این موبایل دقیقاً چقدر خواهد بود و کاربران چه زمان می توانند آن را بخرند؟

HTC در طول مراسم معارفه ی A9 سعی کرد در همه ی موارد شفاف باشد و هیچ جزئیات ناگفته ای را باقی نگذارد، این مسئله تقریباً در مورد قیمت و زمان عرضه ی محصول هم رعایت شد و اکنون طبق گفته ی برند تایوانی می دانیم که نسخه ی دارای ۳ گیگابایت حافظه رم و ۳۲ گیگابایت حافظه ی داخلی با قیمت ۴۰۰ دلار به دست کاربران در ایالات متحده آمریکا خواهد رسید.

البته حرفی در رابطه با هزینه ی خرید مدل مجهز به ۲ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت حافظه ی داخلی زده نشده ولی به یقین رقم مربوطه کمتر از آنچه پیش تر ذکر گشت خواهد بود.

فراموش نکنید به روزترین اسمارت فون HTC‌ در بازارهای مختلف با ارقامی قدری متفاوت ارائه خواهد گشت و زمان آغاز عرضه رسمی نیز حوالی ماه نوامبر تخمین زده شده است.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato