کونامی خبر استعفای کوجیما را انکار می کند

کونامی خبر استعفای کوجیما را انکار می کند

کونامی خبر استعفای کوجیما را انکار می کند

صبح امروز مطلع شدیم که کوجیما دو هفته پیش در تاریخ ۹ اکتبر از کونامی خارج شد و سرنوشت سری متال گیر را به دست ناشران اش سپرد اما تنها چند ساعت بعد، کونامی این ماجرا را به طور کل تکذیب می کند و می گوید کوجیما در تعطیلاتی بلند مدت به سر می برد.

چند ماه پیش خبری از داخل کمپانی منتشر شد که به اتمام قرارداد کوجیما در ماه دسامبر اشاره می کرد. بنابر لیست کارمندان کونامی می توان این گفته را نیز تایید کرد. نام کوجیما هنوز در لیست کارمندان است و روابط عمومی کونامی از هر مهمانی خداحافظی یا استعفایی ابراز بی اطلاعی می کند.

در گزارش نیو یورکر آمده بود که روز ۹ اکتبر در شرکت یک مهمانی برای خداحافظی با کوجیما برگزار شده که سیمون پارکر، نویسنده مطلب حتی تصویری هم از این مهمانی منتشر کرده اما کونامی می گوید از برگزاری چنین اتفاقی بی خبر است.

در بیانیه ای که امروز برای Tokyo Sports ارسال و توسط کوتاکو ترجمه شده آمده است: «در حال حاضر، کوجیما و تیم توسعه، ساخت Metal Gear Solid V را به اتمام رسانده اند و مرخصی طولانی مدتی گرفته اند. از آنجایی که ساخت بازی برای کنسول زمانی زیادی می برد، کاملا معمول است که کارکنان زمان بیشتری را پس از اتمام کار مرخصی بگیرند.»

سرنوشت کونامی، کوجیما، سری متال گیر و چندین پروژه دیگر نظیر سایلنت هیلز مدت ها است که در هاله ای از ابهام قرار دارد و هیچ یک از طرفین ماجرا نیز میلی به شفاف سازی ندارند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل