اولین تصاویر از تبلت ۱۸.۴ اینچی سامسونگ منتشر شد

اولین تصاویر از تبلت ۱۸.۴ اینچی سامسونگ منتشر شد

می دانیم که سامسونگ در حال آماده سازی تبلتی غول پیکر بوده که از نظر ابعاد بزرگترین محصول این خط تولیدش محسوب می شود و قرار است در آینده ای نه چندان دور با نام گلکسی View به بازار بیاید. همچنین مشخصات فنی این گجت اندکی پیش به اینترنت راه یافتند و اکنون وبسایت شناخته شده ی SamMobile برای اولین بار تصاویری دقیق از این دیوایس دارای نمایشگر ۱۸.۴ اینچی را منتشر کرده.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

سایت یاد شده در رابطه با گجت مورد بحث می نویسد سامسونگ بحث ابعاد محصول را به شدت جدی گرفته و سعی کرده با پدید آوردن ظاهری شکیل از بزرگ جلوه نمودن بیش از حد آن جلوگیری کند، البته وقتی بحث به سمت مشخصه های فنی می رود Galaxy View در جایگاه میان رده ها قرار می گیرد.

با کمی دقت متوجه می شوید برخی از مولفه های مرسوم طراحی کره ای ها نیز از این دیوایس حذف شده، برای مثال دیگر خبری از دکمه ی هوم نیست و البته این اولین تبلت تولیدی سامسونگ است که در آن چنین اتفاقی رخ داده. دکمه های Navigation هم روی صفحه نمایش هستند و البته در گجتی با این سایز به کارگیری نمونه ی فیزیکی آنها نمی توانست چندان جالب باشد.

یک داک هم برای گلکسی View در نظر گرفته شده که قادر خواهد بود نقش پایه نگهدارنده و البته دسته ای را برای حمل راحت تر آن ایفا کند و ضمناً در بخش جلویی هم شاهد حضور یک دوربین هستیم که در شایعات پیشین هرگز به آن اشاره نشده بود.

در پایان می بایست خاطر نشان کنیم که این تصاویر نمونه هایی تبلیغاتی هستند و مدل نهایی شده دستگاه در دنیای واقعی ممکن است دقیقاً همینقدر زیبا به نظر نرسد، ولی از سوی دیگر نباید از یاد برد که این اولین تلاش کره ای ها برای ساخت تبلتی با این ابعاد است و به یقین اگر مدل های بعدی نیز در کار باشند به مرور زمان شاهد سیر تکاملی محصول و بهینه شدنش از نظر طراحی و کارایی خواهیم بود.

GalaxyView_SamMobile_002-720x540-w600

GalaxyView_SamMobile_005-720x540-w600

GalaxyView_SamMobile_017-720x540-w600

GalaxyView_SamMobile_018-720x540-w600

GalaxyView_SamMobile_023-720x540-w600

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato