پلار یک دستبند ورزشی با قابلیت نظارت بر ضربان قلب ارائه کرد

با پیشرفت فناوری های مربوط به شمارش ضربان قلب، این قابلیت به یکی از ویژگی های اصلی دستبند های ورزشی تبدیل شده است.

پلار نیز یکی از تولید کنندگان ابزارهای این چنینی است که پیشتر حسگر ضربان قلب را به شکل مجزا و قابل نصب روی سینه تولید کرده بود، اما دستبندهای ورزشی اش از این ویژگی بی بهره بودند.

این دستبند جدید A360 نام دارد که مثل TalkBand B2 هواوی و نسل دوم Microsoft Band به نمایشگر باریک و کشیده مجهز است، اما برخلاف اکثر محصولات موجود اطلاعات را به شکل عمودی نمایش می دهد.

البته این دستنبد تنها فعالیت های روزانه، تعداد قدم ها، میزان کالری مصرفی، تمرینات ورزشی و مقدار خواب کاربر را ثبت می کند که نسبت به رقبا محدود تر به شمار می رود. در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

پلار اعلام کرده این دستبند ورزشی با هر شارژ می تواند تا ۲ هفته کاربر را همراهی کند، عملکردی که A360 برای رسیدن به آن تنها هنگام تمرینات ورزشی ضربان قلب کاربر را ثبت می کند و در مواقع دیگر این قابلیت غیر فعال خواهد بود.

فقدان GPS نیز مورد دیگری است که به افزایش عمر باتری منجر شده، هرچند با توجه به قیمت ۱۹۹ دلاری دستگاه، چندان هم نمی توان به عدم وجود آن خرده گرفت.

البته باید توجه داشت اگر مدل ارزانتر A300 را تهیه کنید و حسگر ضربان قلب قابل نصب بر روی سینه که پلار قبلا عرضه کرده را نیز به آن اضافه کنید، تنها ۱۸۰ دلار پرداخت خواهید کرد.

از ویژگی های نرم افزاری A360 نیز می توان به پشتیبانی از اپلیکیشن Flow، امکان نمایش نوتیفیکیشن های تلفن هوشمند و مربی هوشمند دیجیتالی اشاره کرد که قادر است تمرینات مختلفی را در اختیار کاربر قرار داده و بر انجام آنها نظارت کند.

فروش دستبند ورزشی جدید پلار از ماه آینده آغاز می شود اما در ابتدا تنها بندهای مشکی و سفید قابل تهیه خواهند بود و برای انتخاب رنگهای صورتی، سبز و آبی لازم است مدت بیشتری منتظر بمانید.

در پایان می توانید تصویر بیشتری از دستبند ورزشی A360 را مشاهده نمایید.

hgseymojvyuox8vpvzk5o3hhqv1gsainu40tw9_jopu-640x427-c

qujiczjkqph-cfc4bldxha_nctu_2cj8id8vb8mgfpmcyi_-s8h2dx6ge74xftgahwxi8tpf_xopy74rvovgui-640x427-c

o67skjn9v56hxmwicvum4cgiwrxlpho91ybh4qtmzqm-640x427-c

bawuc54fb7eihwc1ixfstzux3xg5jfvdlfbmxk9rypo-640x427-c

موبایلت

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟