سونی موبایل یک بار دیگر تکذیب کرد: از کسب و کار تلفن های هوشمند دست نمی کشیم

سونی موبایل یک بار دیگر تکذیب کرد: از کسب و کار تلفن های هوشمند دست نمی کشیم

در سال جاری چندین بار شاهد رواج یافتن شایعاتی بوده ایم که اشاره به خروج سونی از کسب و کار توسعه و تولید تلفن های هوشمند داشته اند. تاکنون گفته می شد که این شرکت تصمیم به فروش بخش موبایل خود دارد که چند ماه پیش مدیران شرکت ژاپنی، این اخبار را بی اساس دانستند.

در ابتدای ماه میلادی جاری باز هم چنین شایعه ای، با شکلی دیگر شنیده شد. خبر رسید که مدیران ارشد این کمپانی تصمیم گرفته اند در صورت نرسیدن بخش موبایل به سود دهی تا سال ۲۰۱۶، آن را واگذار کرده و به فروش برسانند.

لازم به ذکر است که سونی در نمایشگاه IFA، سه موبایل عالی را برای علاقمندان به سری اکسپریا در معرض نمایش گذاشت که از تکنولوژی های بسیار بالایی در بخش دوربین استفاده می کردند. این سه تلفن همراه، در سه سایز مختلف عرضه خواهند گشتند تا نیاز کاربران با سلایق مختلف پوشش داده شود. بدیهی است شرکتی که چنین تلاش می کند علاقه کاربران را به خود جلب کند، تصمیم به کناره گیری از توسعه تلفن های همراه نخواهد داشت.

در این میان آقای «جاناتان لین» (Jonathan Lin) مدیر کل سونی موبایل در کشور تایوان یک بار دیگر شایعه کناره گیری این شرکت از توسعه تلفن های همراه را رد کرده، چنین گفته هایی را بی اساس خوانده و از سوی دیگر خبر داده که سونی در سال بعدی تلاش بسیار بیشتری هم خواهد کرد تا حضوری مستمر تر در این بازار داشته باشد. وی در همین خصوص گفت: «بر عکس شایعات فعلی، سونی موبایل در سال آینده موبایل هایی را توسعه خواهد داد که از نمایشگر و دوربین عالی بهره برده و می توانند انرژی کمتری مصرف کنند. این تلفن های هوشمند تجربه کاربری بهتری را نیز در اختیار خریداران قرار خواهند داد.»

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato