همه چیز درباره آیفون 13
کانال تلگرام دیجیاتو راه اندازی شد

کانال تلگرام دیجیاتو راه اندازی شد

به روز بودن و دسترسی سریع به اطلاعات، در دنیای این روزها از اهمیت بسیاری برخوردار است. ما نیز در دیجیاتو همواره تلاش کرده ایم تا در کمترین زمان ممکن اخبار و رویدادهای مربوط به حوزه تکنولوژی را برای شما پوشش دهیم و با کمترین فاصله زمانی نسبت به منابع خارجی، مخاطبینمان را با دنیای جذاب تکنولوژی همراه سازیم.

امروز که نزدیک به یک سال و نیم از عمر دیجیاتو می گذرد، بیش از ۱۱ هزار و ۹۰۰ مطلب در سایت انتشار یافته است. طبعا دنبال کردن چنین حجم بالایی از مطالب، ممکن است برای همه مخاطبین ممکن نباشد؛ در همین راستا ما همواره به دنبال امکاناتی بودیم که بتوانیم راحتی را برای شما به ارمغان آوریم.

پس از عرضه اپلیکیشن اندروید دیجیاتو، اکنون شما عزیزان می توانید مطالب سایت را از طریق کانال تلگرام دیجیاتو نیز دنبال نمایید. اما چرا کانال دیجیاتو با چنین تاخیری راه اندازی شد؟

به عقیده ما هر بستر جدید ارتباطی، فرصتی نوین برای تولید محتوا به شمار می رود. بر همین اساس علاقه ای نداشتیم تا کانال دیجیاتو در تلگرام را صرفا به بازنشر خبرها اختصاص دهیم. آنچه که امروز در اختیار شما قرار می گیرد، علاوه بر انتشار مقالات سایت، خدمات زیر را نیز ارائه می کند:

  • انتشار لیست روزانه میانگین قیمت موبایل و تبلت در بازار
  • بررسی تخفیف محصولات مختلف در فروشگاه های آنلاین و معرفی «خرید روز»
  • انتشار حاشیه های جذاب دنیای تکنولوژی
  • انتشار جمع بندی روزانه مهم ترین اخبار دنیای تکنولوژی

امیدواریم همچون همیشه با حمایت خود از دیجیاتو، منبعی از انرژی باشید برای کسانی که با عشق برایتان قلم می زنند.

از طریق لینک زیر می توانید به عضویت کانال دیجیاتو در بیایید:

http://telegram.me/Digiato_Official

نظرات ۴۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato