سونی امشب چند بازی جدید برای پلی استیشن 4 معرفی می کند

سونی امشب چند بازی جدید برای پلی استیشن 4 معرفی می کند

تا ساعاتی دیگر، بخش سرگرمی های سونی، کنفرانسی خاص برند پلی استیشن را در جریان نمایشگاه پاریس گیم ویک ۲۰۱۵ برگزار خواهد کرد و بنا به گفته های اخیر، علاوه بر نمایش بازی های مهم امسال و سال پیش رو، سونی قصد دارد بازی های جدیدی را نیز به نمایش در آورد.

کمپانی محبوب ژاپنی، تاکنون لیستی از بازی هایی که قرار است در جریان کنفرانس نمایش داشته باشند را منتشر نکرده اما Fred Dutton می گوید باید منتظر نمایش های جدید از بازی هایی که قبلا معرفی شده اند باشیم.

علاوه بر این، مسئله نمایش چند بازی جدید نیز رسما تایید شده است. لازم به ذکر است که استودیوی فرانسوی کوانتیک دریم هنوز از عنوان انحصاری خود برای پلی استیشن ۴ رونمایی نکرده است و هیچ بعید نیست که یکی از سورپرایزهای سونی، پروژه جدید دیوید کیج، خالق عناوینی نظیر Heavy Rain و Fahrenheit باشد.

فرد داتن با شفاف سازی این مسئله که کنفرانس در خاک اروپا برگزار می شود، به لزوم نشانه گذاری محتوا براساس همان منطقه تاکید داشت، درست همانند کنفرانس مایکروسافت در گیمزکام آلمان که بخش اعظمی از آن به فعالیت های مایکروسافت اروپا اختصاص داشت.

کنفرانس ساعت ۲۰:۱۵ به وقت تهران آغاز خواهد شد و احتمالا یک ساعت و نیم به طول می انجامد. در همین حین با دیجیاتو همراه باشید تا در جریان کامل اخبار این کنفرانس خبری قرار بگیرید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato