همه چیز درباره آیفون 13
معرفی بازی Green Ninja: The Year of Frog؛ قورباغه ی روانی

معرفی بازی Green Ninja: The Year of Frog؛ قورباغه ی روانی

استودیوی نیتروم به تازگی روندی مشابه کچ اپ در پیش گرفته و با سرعت فزاینده ای به عرضه ی بازی های مختلف برای موبایل می پردازد. یکی از جدیدترین عناوین ساخته شده از سوی این استودیوی خوش نام، Green Ninja: The Year of Frog نام دارد و انصافا جز عجیب ترین بازی هایی است که ممکن است در زندگیتان تجربه کنید!

در بازی جدید نیتروم، گیمر باید در نقش قورباغه ای بی اعصاب، به دشمنان لگد زده و به حل معماهای مختلف بپردازد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

greenninja_02

خوشبختانه و برخلاف آنچه ممکن بود تصور کنیم، استودیوی نیتروم هیچگاه دچار ضعف نمی شود و با عناوین خود، قند را در دل طرفداران آب می کند. Green Ninja گیمر را در نقش قورباغه ای بدقواره قرار می دهد که خود را در محاصره موجوداتی شبیه به حلزون می یابد و قرار است که بزودی خورده شود. اما خوش بختانه قورباغه نجات پیدا می کند و برای انتقام هم که شده تصمیم می گیرد تا لگدی را نثار صورت این موجودات بدبخت کند.

قواعد بازی ساده هستند. با کشیدن انگشت به هر جهتی، قورباغه را محبور می کنید که به آن سمت جهیده و به نزدیک ترین دشمن خود لگد بزند. اما چالش بازی در دو مسئله آشکار می شود. از یک سو قورباغه تا زمانی که با دیوار یا موجودی دیگر برخورد نکند قابل توقف نیست و از سوی دیگر، باید تمام موجودات حلزون شکل هر مرحله را به همین شکل از بین ببرید.

greenninja_03

تعداد مراحل بازی نسبتا زیاد است و می توانید به روش های مختلف طعم لگدهای قورباغه را به دشمنان بچشانید. البته قضیه به همین راحتی هم نیست و با پیشروی بیش تر، چالش های جالبی نمایان می شوند. Green Ninja را می توانید به صورت رایگان دانلود کنید؛ البته برای راحت شدن از تبلیغات آن باید مبلغ ناچیز ۱.۹۹ دلار را بپردازید.

Green Ninja: Year of the Frog
  • Green Ninja: Year of the Frog
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Nitrome
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: ۴۳/۷۲ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato