همه چیز درباره آیفون 13
اولین بازی موبایل نینتندو با نام Miitomo معرفی شد

اولین بازی موبایل نینتندو با نام Miitomo معرفی شد

روز گذشته گزارشی منتشر شد که به معرفی عنوان جدید نینتندو برای دستگاه های موبایل اشاره داشت و حالا امروز، نینتندو در جلسه ای رسما از Miitomo، اولین بازی موبایل اش طی توافق با شرکت DeNA رونمایی کرد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

وال استریت ژورنال، چند ساعت پیش به صورت زنده از مراسم سرمایه گذاران نینتندو، ساخت بازی Miitomo توسط نینتندو برای دستگاه های موبایل را تایید نمود. Miitomo یک تجربه رایگان خواهد بود که کاربران را از طریق Mii Avatar های شان به هم متصل می کند. Mii ها، کاراکترهای مجازی کاربران کنسول های نینتندو هستند، درست مشابه آواتارها در اکس باکس.

ایده ی اصلی ساخت این محصول، به اشتراک گذاری و متصل کردن کاربران به یکدیگر است و هدف غایی، ترغیب کاربران موبایل به خرید سخت افزارهای نینتندو خواهد بود.

انتظار می رفت اولین اپ نینتندو پیش از پایان سال جاری میلادی منتشر شود اما به هر دلیلی، پروژه با تاخیر مواجه شده است و تاریخ مارس ۲۰۱۶ (برابر با اسفند-فروردین پیش رو) برای عرضه Miitomo به بازار معین گردیده.

نینتندو قرار است تا مارس ۲۰۱۷، یک سال پس از تاریخ عرضه اولین بازی، ۴ بازی موبایل دیگر نیز منتشر کند. برخی از آن ها به طور کل رایگان هستند و برخی دیگر قابلیت های پریمیوم یا ویژه خواهند داشت. شرکت DeNA نیز وظیفه ی گرداندن و اداره کردن این پنج بازی را به عهده خواهد داشت.

نینتندو یک سیستم جدید برای اعضای خود در دست ساخت دارد که Nintendo Account نام دارد. تمام کنسول های خانگی و همراه، پی سی ها، اسمارت فون ها و تبلت ها به یک سیستم واحد متصل خواهند شد و از این طریق نینتندو امید دارد تا اشتراک گذاری داده میان پلتفرم ها را بیشتر کند.

در این گزارش آمده است که نینتندو بازی های معرفی نشده ای برای ۳DS و Wii U در دست ساخت دارد که برخی از آن ها تا پیش از پایان سال به بازار عرضه می گردند. همچنین، تعداد Amiibo های فروخته شده تا انتهای سپتامبر امسال، به ۲۱.۱ میلیون رسیده است.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato