حضور نمایندگان ایران در مسابقات جام‌ جهانی بازی‌ های ویدئویی فرانسه

حضور نمایندگان ایران در مسابقات جام‌ جهانی بازی‌ های ویدئویی فرانسه

مسابقات جام جهانی بازی های ویدئویی فرانسه یا ESWC در حال حاضر به صورت هم زمان با همایش «هفته ی گیم پاریس» در جریان است و کشور ایران، سه نماینده به این مسابقات فرستاده است.

سال گذشته، نوید برهانی توانست به مقام قهرمانی این مسابقات در رشته ی بازی فیفا دست یابد و همین مسئله سبب شد که سهمیه ی ایران از یک نفر به سه نفر برسد و بتواند با دستی پر به استقبال این مسابقات رود. سه نماینده ی ایران، نفرات برتر لیگ بازی های رایانه ای ایران هستند که چندی پیش به اتمام رسید.

photo_2015-10-31_17-12-15

به گزارش بنیاد ملی بازی های رایانه ای، تا به امروز که مدتی کوتاه از آغاز مسابقات ESWC می گذرد، دو تن از نمایندگان ایرانی از دور مسابقات حذف شدند و یک نفر از آن ها به مرحله ی یک هشتم نهایی صعود کرده است. عباس ارضی، نماینده ی برگزاری مسابقات ESWC در ایران معتقد است که امسال گیمرهای کشورهای دیگر، به دلیل درخشش گیمرهای ایرانی در دوره های پیشین، با آمادگی بالایی در برابر نمایندگان ایرانی ظاهر شده اند.

با توجه به اینکه یکی از نمایندگان ایران در گروه خود پنجم شد و نماینده ی دیگر نیز در مرحله ی یک شانزدهم توسط حریف آلمانی حذف شد، حالا باید امیدوار ماند و دید که آیا سومین گیمر ایرانی قادر به دریافت جام قهرمانی این مسابقات خواهد بود یا خیر.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato