مایکروسافت افزونه ای جهت مدیریت فایل های آفیس برای کروم منتشر کرد

مایکروسافت افزونه ای جهت مدیریت فایل های آفیس برای کروم منتشر کرد

همانطور که می دانید، مرورگر اختصاصی مایکروسافت یعنی اج، تا سال آینده پشتیبانی از افزونه ها را به قابلیت هایش اضافه نخواهد کرد. اما تا آن زمان می توانید از افزونه های مایکروسافت برای مرورگر کروم بهره بگیرید. افزونه جدید مایکروسافت آفیس برای مرورگر گوگل شما را قادر می سازد تا فقط با چند کلیک ساده بتوانید در حالت آنلاین، به مدیریت فایل های آفیس پرداخته یا فایل های جدیدی ایجاد کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

پس از نصب افزونه، آفیس آنلاین در قسمت بالا و گوشه ی سمت راست مرورگر کروم، درست کنار دیگر افزونه ها جا خوش می کند. با کلیک روی آن، شاهد باز شدن یک منو خواهید بود که در آن گزینه هایی برای ایجاد یک فایل آفیس جدید، باز کردن فایل های قدیمی و دسترسی به حساب کاربری و تنظیمات آفیس یافت می شوند.

از همین قسمت هم می توانید نسخه های آنلاین ورد، اکسل، پاورپوینت، وان نوت و Sway را باز کنید. در کنار این افزونه، مایکروسافت از ارتقا و بروزرسانی قابلیت های مجموعه آفیس نیز در آینده نزدیک خبر داده. غول نرم افزاری قصد دارد که تا پایان ماه آینده، میان آفیس آنلاین و اسکایپ رابطه تعاملی برقرار کند تا بتوانید هنگام کار روی پروژه ها، همزمان با همکارانتان به گفتگو بپردازید.

این گفتگوها می توانند هم به صورت متنی و هم به صورت تماس های ویدئویی باشند. ضمنا مایکروسافت اعلام کرده که به زودی یک نوار مسیریابی جدید برای ورد آنلاین و نسخه ای سبک و کم حجم از آفیس را برای گجت های اندرویدی منتشر خواهد کرد.

برای دانلود افزونه آفیس آنلاین به این لینک مراجعه کنید.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato