مایکروسافت از نسخه جدید App Studio جهت توسعه ساده تر اپلیکیشن ها پرده برداشت

مایکروسافت از نسخه جدید App Studio جهت توسعه ساده تر اپلیکیشن ها پرده برداشت

Windows Store از اپلیکیشن های زیادی بهره نمی برد و خود مایکروسافت به خوبی همین مشکل را درک کرده و تلاش می کند با راهکارهای مختلف، توجه توسعه دهندگان را به خود جلب کند.

شرکت مورد بحث ابتدا ابزاری را معرفی کرد که توسط آن توسعه دهندگان قادر به پورت کردن اپلیکیشن های iOS و اندروید خود بودند. از سوی دیگر این شرکت سیستمی طراحی کرده بود تا اپ ها در ویندوز ۱۰، به شکل یکپارچه ای کاربرد داشته و در تمام محصولات مبتی بر همین سیستم عامل اجرا شوند.

حال اهالی ردموند دست به آپدیت کردن App Studio زده اند که توسط آن، افراد علاقمند می توانند به توسعه اپ خود پرداخته و تمام کارهای مرتبط با آن را صرفا بدون نوشتن حتی یک خط کد انجام دهند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

App Studio از ۲ سال پیش تا کنون در دسترس بوده و پس از معرفی هر نسخه از سیستم عامل ویندوز، بروز رسانی هم شده است.

آخرین باری که مایکروسافت این ابزار را بروز رسانی کرد مربوط می شود به حدود ۶ ماه پیش؛ زمانی که توسعه دهندگان توانستند از طریق استفاده از آن، اپ های خود برای ویندوز ۱۰ را نیز توسعه دهند.

حالا با بروز رسانی جدید، توسعه دهنده می تواند صرفا توسط همین ابزار، اپلیکیشن های خود برای ویندوز ۱۰ را در Windows Store منتشر نماید، بدون وجود نیاز مبرم به Visual Studio.

از طریق نسخه جدید App Studio، توسعه دهندگان می توانند به سادگی اپ هایی که برای ویندوز ۸.۱ توسعه داده بودند را نیز به اپلیکیشن های یکپارچه ویندوز ۱۰ تبدیل کنند و آنها را به شکل مستقیم در ویندوز استور منتشر نمایند. پیشنهاد می شود توسعه دهندگانی که پیشتر از App Studio برای تولید اپلیکیشن های ویندوز و ویندوز فون استفاده کرده اند، آن را بروز رسانی کرده و از مزیت هایش بهره گیرند.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato