هوآوی Mate 8 پنجم آذر رونمایی می شود

هوآوی Mate 8 پنجم آذر رونمایی می شود

تا چند روز پیش اخبار مربوط به هوآوی حاکی از این بودند که این شرکت چینی مراسم رونمایی از چیپست جدید خود به نام کایرین ۹۵۰ را در تاریخ ۱۴ آبان برگزار خواهد کرد. اما تیزرهای جدید حرف دیگری دارند و گویا قرار نیست در تاریخ اعلام شده هیچ رویدادی برقرار باشد.

یکی از ابهامات موجود در رابطه با این مراسم این بود که آیا پرچمدار آتی هوآوی یعنی Mate 8 نیز معرفی خواهد شد یا خیر. بر اساس شنیده ها، این تلفن هوشمند با چیپست سیستم-روی-چیپ Kirin 950 همراه خواهد بود و رویداد یاد شده بهترین فرصت برای هوآوی بود تا با یک تیر دو نشان بزند. اما تیزر جدیدی که در چین پخش شده خلاف این را نشان می دهد. یعنی این دو محصول با هم معرفی نمی شوند.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

در این تیزر تبلیغاتی، عدد ۸ در کنار تاریخ ۲۶ نوامبر (۵ آذر) به نمایش درآمده. بر همین اساس احتمالا موبایل هوشمند شرکت چینی مورد بحث در آذرماه رونمایی خواهد شد که البته با اظهارات پیشین شان مبنی بر معرفی Mate 8 در اوایل ماه آذر همخوانی دارد.

جا دارد اشاره کنیم عدد ۸ موجود در تیزر نیز همانند دعوت نامه معرفی کایرین ۹۵۰ با مدارهای برقی و الکترونیکی پوشانده شده. این برای حضور چیپست مذکور در موبایل آتی هوآوی می تواند دلیل قانع کننده ای محسوب شود.

از دیگر مواردی که در مورد این محصول لو رفته دو عکس بوده که توسط کارمندان فاکسکان گرفته شده اند (شرکتی که هوآوی مسئولیت مونتاژ اسمارت فون آتی خود را به آن سپرده). یکی از عکس ها بدنه فلزی دستگاه و دیگری سینی سیم کارت را نمایش می دهند که از دو سیم کارت و کارت حافظه میکرو اس دی پشتیبانی خواهد کرد.

اگر همه این حرف و حدیث ها درست باشند، به ترتیب در تاریخ های ۱۴ آبان و ۵ آذر شاهد رونمایی Kirin 950 و Mate 8 خواهیم بود.

Huawei Mate 8 - 2 Huawei Mate 8 - 3

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato