پذیرش مرکز شتابدهی TrigUp آغاز شد

نبود یا کمبود سرمابه مورد نیاز از جمله موانع بزرگی است که همواره پیش روی صاحبان ایده قرار دارد و بعضا همین مساله باعث می شود که فرد نتواند ایده خود را پیاده سازی نموده یا آنطور که شایسته است پرورش دهد و آن را به نتیجه برساند.

اما یکی از راهکارها برای کنار زدن این مانع استفاده از مراکز شتاب دهی و کمک گرفتن از شرکت هایی است که حمایت تکنیکی و مالی خود را برای پرورش ایده های نو عرضه می کنند.

مرکز شتاب دهی TrigUp هم یکی از این موارد است که با محوریت جذب و حمایت از ایده‌های حوزه  ICT از چندی پیش در شرکت فناپ راه‌اندازی و به همین‌منظور ثبت‌نام در نخستین چرخه شتابدهی با عنوان  TrigUp #1 از امروز آغاز شده است.

تور کیش

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

صاحبان ایده می‌توانند جهت ثبت‌نام و معرفی ایده‌های خود به وب‌سایت این مرکز به نشانی  TrigUp.com مراجعه کنند. این افراد، برای ثبت ایده‌های خود یک ماه مهلت دارند و پس از آن،‌ ایده‌های ثبت شده به‌ منظور بررسی و ارزیابی وارد مرحله Pre-Trigup (پیش‌شتابدهی تریگ‌آپ) می‌شوند. اگرچه ایده‌هایی که تاکنون ثبت شده‌اند نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهند گرفت.

کاربران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق وب‌سایت و دیگر مراجع اطلاع‌رسانی اقدام کنند. به تدریج اطلاعات دقیق‌تر و بیشتری در خصوص زمان‌بندی‌ها، نحوه ارزیابی و انتخاب ایده‌ها از طریق وب‌سایت در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

همچنین، کاربران می‌توانند از طریق آدرس info@trigup.com با همکاران اجرایی TrigUp در تماس بوده و سوالات خود را مطرح کنند.

برچسب ها
تور کیش

مطالب مرتبط

شهاب جوانمردی: انتخابات اتاق تهران، فرصت تاریخی برای صنعت فاوا خواهد بود

انتخابات نهمین دوره هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در حالی روز شنبه یازدهم اسفند برگزار خواهد شد که در این دوره برای اولین بار نمایندگانی از فاوا و کسب‌وکارهای اینترنتی در این انتخابات نامزد شده‌اند. بدین ترتیب، کسب‌وکارهای این حوزه که تابه‌حال نماینده‌ای در این سطح نداشته‌اند، اینک از این موقعیت... ادامه مطلب

ثبت‌نام در دومین چرخه تریگ‌آپ آغاز شد

به یقین برای راه اندازی یک استارتاپ و کسب و کاری نوپا به دو فاکتور کلیدی یعنی سرمایه و امکانات نیاز است؛ دو فاکتوری که احتمال دارد بسیاری از افراد آنها را در اختیار نداشته باشند و در اینجاست که نقش شتاب دهنده ها یا مراکزی که می توانند از یک ایده خاص و دارای... ادامه مطلب

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟