انتشار پوستری تازه از سوی شیائومی که به تاریخ 20 آبان اشاره دارد

انتشار پوستری تازه از سوی شیائومی که به تاریخ 20 آبان اشاره دارد

مدت هاست که بازار شایعه در مورد تلفن هوشمند Mi 5 شیائومی که گفته می شود نخستین موبایل بهره مند از چیپست اسنپدراگون ۸۲۰ است داغ شده. اما تنها راه برای اثبات شایعات اخیر در این رابطه آن است که کمپانی سازنده اش Mi 5 را رونمایی کند و کاربران خود را در مورد پردازنده چهار هسته ای Kryo به کار رفته در این چیپست آگاه نماید.

امروز پوستر تازه ای از سوی شیائومی منتشر گردیده که بخش خارجی بدنه این موبایل را در حالی که پشت پرده ای قرمز رنگ پنهان گردیده به تصویر می کشد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

روی این پوستر عبارت Mkki Dual 11 خود نمایی می کند که رقم ۱۱ احتمالا به تاریخ رونمایی محصول یعنی یازدهم نوامبر مصادف با ۲۰ آبان ماه مربوط می شود. در این عکس همچنین جمله ای از زبان شیائومی نقل شده که می گوید: «این بار بازی خوبی را از خود نشان می دهیم. رونمایی نهایی از موبایل جدید در ساعت ۰:۰۰ یازدهم نوامبر اتفاق خواهد افتاد.»

حالا اگر بپذیریم که منظور از عبارت Finale همان Finally (به معنای سرانجام) باشد، آنگاه می توان امیدوار بود که عاقبت پرده ها از روی پرچمدار این شرکت که مدتهاست کاربران بی صبرانه انتظارش را می کشند، کنار رود.

نظریه دیگر می تواند این باشد که منظور از عبارت  Mi Dual 11 دو تلفن هوشمند Mi 5 شیائومی و Redmi Note 2 Pro است که طبق گزارشات مدل دوم همان خصوصیات و امکانات تلفن هوشمند Redmi Note 2 را دارد و این بار به بدنه ای فلزی و اسکنر اثر انگشت مجهز گردیده است.

Xiaomi-MI-5-Teaser-November-11-Launch

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato