اپل اولین آگهی تلویزیونی برای «آیپد پرو» را منتشر کرد

اپل اولین آگهی تلویزیونی برای «آیپد پرو» را منتشر کرد

شب گذشته برایتان نوشتیم که اپل، بالاخره تاریخ رسمی عرضه آیپد پرو را مشخص نمود و این محصول قرار است از روز چهارشنبه در وب سایت شرکت یاد شده قرار گیرد تا علاقمندان سفارش آنلاین خود برای آن را به ثبت رسانده و سپس در انتهای همان هفته با مراجعه با اپل استور، بتوانند آیپد پرو را دریافت کنند.

اکنون ولی اپل اولین آگهی خود برای آیپد پرو را نیز منتشر نموده. اگر از عاشقان سیارات و کهکشان های مختلف هستید، مشخصا از این آگهی لذت خواهید برد. در این ویدیو بخش های مختلف سیاره «مشتری» به نمایش کشیده می شوند و سپس حلقه دور زحل مورد بررسی قرار می گیرد.

تصاویری که اپل در اولین آگهی تبلیغاتی خود به کار برده، حالتی اغراق آمیز دارند از کاربرد اپلیکیشنی به نام Sky Guide. اما به هر شکل اپل تلاش می کند تا کاربران را متقاعد نماید که نمایشگر ۱۲.۹ اینچ آیپد پرو با ۵.۶ میلیون پیکسل، می تواند به خوبی جزییات چنین تصاویری را به نمایش بکشد.

باید یک هفته ای منتظر ماند و دید بازخورد کاربران نسبت به آیپد پرو چیست؛ علاقه ای به آن نشان می دهند با همان سرفس پرویی که اکنون به بلوغ رسیده را انتخاب می کنند؟ از شما دعوت می کنیم آگهی فضایی اپل برای آیپد پرو را مشاهده کنید.

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.