فال آوت 4 در روز اول عرضه روی استیم رکوردشکنی کرد

فال آوت 4 در روز اول عرضه روی استیم رکوردشکنی کرد

فال آوت 4 در روز اول عرضه روی استیم رکوردشکنی کرد

تنها چند ساعت پس از عرضه Fallout 4 روی شبکه استیم، این بازی توانست نام خود را یک بار دیگر مطرح کند. در حال حاضر، Fallout 4 با رقمی نزدیک به ۲۵۰ هزار بازیکن همزمان در استیم، پرمخاطب ترین بازی این شبکه (به جز بازی های شرکت Valve) نام گرفته است.

پیش از این، بازی Grand Theft Auto V با ۲۰۰ هزار بازیکن، رکورددار استیم بود و حالا در روز ابتدایی، Fallout 4 توانست گوی رقابت را برباید. در رتبه اول، Dota 2 با بیش از ۴۵۰ هزار بازیکن آنلاین قرار دارد که دستیابی به چنین رقمی دور از ذهن هم نیست.

fallout_4_steam_charts_1-600x274

شرکت Bethesda برای عرضه بازی روی پی سی به استیم اتکا کرده است و حتی فایل های کامل بازی روی نسخه فیزیکی موجود نیستند. در حقیقت، مقصد نهایی بازیکن های Fallout 4 روی پی سی، استیم خواهد بود و همین مسئله به افزایش آمار مذکور، کمک قابل توجهی خواهد کرد.

در حال حاضر، Fallout 4 و Season Pass آن که شامل تمام بسته های الحاقی آینده است، در صدر جدول فروش استیم قرار گرفته اند. انتظار می رود که رکوردشکنی های Fallout 4 ادامه یابد و تا ماه ها جزو پرطرفدارترین بازی های استیم باشد. اسکایریم، ساخته پیشین استودیو بتسدا، هنوز هم پس از ۴ سال هیچگاه از میان لیست ۱۵ بازی اول حذف نشده است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل