لاجیتک نخستین لوازم جانبی خود برای iPad Pro را عرضه کرد

اکنون که اپل سرانجام از آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی خود رونمایی کرده است، تولید کنندگان سوم شخص می توانند عرضه لوازم جانبی برای این محصول را آغاز کنند.

لاجیتک در این میان در زمره نخستین سازندگانی به شمار می رود که لوازم جانبی سری Create را برای iPad Pro معرفی کرده است، البته تحت برند جدید خود به نام Logi. در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

نخستین محصول Logi Create Backlit Keyboard Case نام دارد که مثل یک قاب اطراف تبلت را گرفته و از امکاناتی مثل دکمه های چراغ دار و میانبر های اختصاصی برای iOS بهره می برد.

LogiCreate نخستین ابزار جانبی است که برای اتصال ساده و سریع از کانکتور هوشمند ارائه شده در iPad Pro استفاده می کند و مثل نمونه های مرسوم، دردسر های جفت شدن از طریق بلوتوث را نخواهد داشت.

create-backlit-keyboard-case

علاوه بر این، با چنین روشی وظیفه تامین نیروی ابزار جانبی نیز بر عهده آیپد خواهد بود و کاربر دیگر از بابت اتمام شارژ در هنگام استفاده نگرانی نخواهد داشت.

هرچند Logi Create Backlit Keyboard به اندازه مدل رسمی ۱۶۹ دلاری عرضه شده توسط اپل ظرافت ندارد، اما سازنده در عوض برای آن قیمت ۱۴۹ دلار را در نظر گرفته که اندکی ارزانتر از کیبورد ساخت اپل است.

محصول دوم نیز یک قاب محافظ ۷۹ دلاری است که Logi Create Protective Case نام دارد و با استفاده از آن می توانید iPad Pro را در حالت های متفاوت روی میز قرار دهید.

create-protective-case (1)

در پایان تصاویر بیشتری از این دو محصول را مشاهده نمایید.

create-protective-case

create-protective-case (2)

 

create-backlit-keyboard-case (1)

create-backlit-keyboard-case (3)

آگهی استخدام

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟