کورس بندانگشتی ها؛ معرفی بازی FRZ Racing

کورس بندانگشتی ها؛ معرفی بازی FRZ Racing

شکی نیست که همگی فینگرسافت را به خاطر بازی فوق العاده اش Hill Climb Racing می شناسیم. این استودیوی خوشنام و پرآوازه اندکی پس از موفقیت جهانی این بازی تپه نوردی، سریعا دست به کار شد و بازی اعتیادآور دیگری را برای موبایل گیمرهای مشتاق عرضه کرد؛ عنوان مسابقه ای FRZ Racing که باید در آن با ماشین های بندانگشتی در پیست هایی پرپیچ و خم کورس بگذارید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

تمرکز فینگرسافت در ساخت بازی همیشه روی گیم پلی بوده، به همین خاطر پای اکثر بازی های این استودیو در زمینه گرافیکی به طرز عجیبی لنگ می زند.

FRZ 2

با این حال به وضوح مشخص است که فینگرسافت روی طراحی گرافیکی FRZ Racing کمی بیشتر مایه گذاشته و در کنار آن باز هم به یک گیم پلی خوب توجه داشته.

در مجموع هشت ماشین و موتور در بازی وجود دارند که می توانید از زاویه بالا به پایین کنترلشان را در دست بگیرید و در مسابقه های آنلاین و آفلاین FRZ Racing شرکت کنید. کنترل ماشین ها هم به صورت لمسی است و در کمتر از پنج دقیقه به آن مسلط می شوید.

پنجاه پیست خاکی، بارانی و برفی در بازی وجود دارند که در هر کدام باید شیوه کنترل خاصی در پیش بگیرید و حواستان باشد که جاده های خیس لغزنده ترند و جاده های خاکی موانع و دست اندازهای بیشتری دارند.

اگر دلتان برای ریسینگ های کنسولی دهه هشتادی تنگ شده، منتظر چه هستید؟ FRZ Racing به رایگان در اختیار شماست.

FRZ Racing
  • FRZ Racing
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Fingersoft
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۸ / ۳۸ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی


کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato