گزارش های تازه عرضه پیش از موعد Galaxy S7 در ۲ نسخه را قوت بخشیدند

گزارش های تازه عرضه پیش از موعد Galaxy S7 در ۲ نسخه را قوت بخشیدند

افزایش شایعات در مورد پرچمدار بعدی سامسونگ یک دلیل بیشتر ندارد، اینکه شرکت کره ای تکنیک های مدیریت پروژه خود را بهبود داده و قصد دارد تلفن هوشمند گلکسی S7 را تا اوایل سال آینده میلادی و پیش از موعد معمول عرضه نماید.

علاوه بر شایعات همیشگی مثل پردازنده سریع تر (اگزینوس ۸۸۹۰ یا اسنپدراگون ۸۲۰) و دوربین با کیفیت تر، این بار اخباری نیز به گوش می رسد که بر اساس آنها احتمال می رود سامسونگ پرچمدار بعدی خود را در ۲ نسخه ارائه کند که یکی از آنها به نمایشگر ۵.۲ اینچی و دیگری به نمایشگر ۵.۷ اینچی با ۲ لبه خمیده مجهز باشد.

اکنون منابع داخلی از شرکت کره ای اطلاع می دهند توسعه دو فرم ور G930FXXU0AOK6 و G935FXXU0AOK6 برای گلکسی S7 آغاز شده است، موردی که اگر حقیقت داشته باشد می توان با قطعیت گفت سامسونگ پرچمدار بعدی را نیز در ۲ نسخه ارائه خواهد کرد.

سال گذشته توسعه نهایی فرم ور گلکسی S6 تا پیش از ماه دسامبر آغاز نشده بود، و اگر رونمایی پیش از موعد نوت ۵ در ۳ هفته قبل از نمایشگاه IFA را نیز در نظر بگیریم، می توان نتیجه گرفت که شایعات در مورد عرضه گلکسی S7 در ژانویه ۲۰۱۶ (به جای کنگره موبایل بارسلون در ماه مارس) به احتمال زیاد حقیقت داشته باشند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato