رکوردشکنی های Fallout 4 ادامه دارد؛ درآمد 750 میلیون دلاری تنها در یک روز

رکوردشکنی های Fallout 4 ادامه دارد؛ درآمد 750 میلیون دلاری تنها در یک روز

Fallout 4 هفته پیش منتشر شد و عرضه آن با موفقیتی بزرگ برای Bethesda همراه بود. این کمپانی برای پاسخگویی کامل به درخواست مردم، در روز اول عرضه ۱۲ میلیون نسخه از Fallout 4 را وارد بازار کرد و مجموعا ۷۵۰ میلیون دلار کسب نمود.

علاوه بر فروش فیزیکی، Fallout 4 در استورهای مجازی نیز بسیار عالی عمل کرده است. گزارش شده که در روز اول، فقط یک میلیون نفر این بازی را روی استیم انجام داده اند اما هنوز آمار اکس باکس لایو و پلی استیشن نتوورک در دسترس نیست.

بتسدا در مورد میزان فروش بازی در روز اول سخنی به میان نیاورده و ۱۲ میلیون نسخه ای که به بازار فرستاده شده، لزوما فروخته نشده است. مسلما به زودی ۱۲ میلیون نسخه بازی فروخته خواهد شد و ۷۵۰ میلیون دلار نیز به رقم درآمد بتسدا تبدیل خواهد شد اما این که چند روز این مسئله به طول انجامد مسئله دیگری است. اکتیویژن نیز طی یک آخر هفته، رقمی ۵۰۰ میلیون دلاری از فروش Black Ops III کسب نمود.

بتسدا می گوید که بسیاری از خرده فروشی ها در سراسر جهان به تمایل شدید بازیکنان برای خرید Fallout 4 اشاره کرده اند و این بازی بیشترین میزان پیش خرید امسال را از آن خود کرده است. نکته قابل توجه دیگر، فروش سریع Pip-Boy Edition است. بتسدا مدعی شده که Pip-Boy Edition، سریع ترین فروش نسخه کلکسیونی بازی ها در طول تاریخ را از آن خود کرده.

میزان فروش Fallout 4 در روز اول، از هر بازی دیگری طی سال ۲۰۱۵ بیشتر بوده و احتمالا آخرین ساخته بتسدا، پرفروش ترین بازی امسال لقب خواهد گرفت. در مقایسه ای ساده، بتسدا ۷ میلیون از بازی پیشین خود، اسکایریم را در ۴۸ ساعت ابتدایی به بازار عرضه کرد که ۳.۵ میلیون واحد آن فروخته شدند. فروش جهانی بازی تا ژانویه ۲۰۱۴ به ۲۰ میلیون رسید. انتظار می رود که Fallout 4 با اختلافی شدید موفق به پشت سر گذاشتن اسکایریم شود.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato