نصب دستگاه هایی در نشویل آمریکا که پس از دریافت سکه، خودرو تحویل می دهند

نصب دستگاه هایی در نشویل آمریکا که پس از دریافت سکه، خودرو تحویل می دهند

خرید ماشین به هیچ عنوان آسان نیست، باید کلی زمان برای تحقیق صرف و سپس گزینه موردنظر را انتخاب کنید. بعد بروید و آن ماشین را از نزدیک ببینید و از سالم بودن بدنه و مسایل فنی اش هم مطمئن شوید. تازه پس از آن مرحله سخت تر شروع می شود که شامل چانه زنی سر قیمت خواهد بود.

همه اینها را گفتیم تا اشاره کنیم به یک کمپانی خوش فکر آمریکایی به نام Carvana در نشویل ایالت تنسی که همه این مراحل را به صورت آنلاین انجام می دهد و به ادعای آنها، مشتری می تواند در عرض ۲۰ دقیقه یا حتی کمتر، خرید خود را تکمیل کند. پس از آن، می توانید خودتان ماشین را از محل تحویل بگیرید یا آن را برایتان درب منزل بیاورند.

به گزارش سایت ورج، این کمپانی یک ساختمان ۵ طبقه مملو از ماشین های مختلف دارد. وقتی مشتری به این ساختمان می رود، با انداختن سکه درون دستگاهی که در طبقه همکف گذاشته شده، می تواند ماشین خود را دریافت کند. خودروها نیز توسط روبات تحویل داده می شوند.

البته توجه داشته باشید که این سکه ها واقعی نیستند و ارزش پولی ندارند و مشتری تا یک هفته پس از دریافت، می تواند به طور کاملا رایگان ماشین را تست کند و در صورت رضایت، آن را بخرد. از آنجا که هزینه های این کمپانی کم هستند، قیمت خودروهای آن نیز حدود دو هزار دلار کمتر از دیگر نمایشگاه هاست.

شرکت کاروانا کار جالبی هم انجام داده و آن اینکه برای افرادی که دوست دارند از نزدیک از ساختمان این کمپانی بازدید کنند، ۲۰۰ دلار هزینه پرواز و کرایه تاکسی از فرودگاه تا ساختمان موردنظر را پرداخت می کند.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato