انویدیا تبلت شیلد را با قیمتی 199 دلاری دوباره به بازار عرضه می کند

انویدیا تبلت شیلد را با قیمتی 199 دلاری دوباره به بازار عرضه می کند

اولین تبلت شیلد انویدیا، یکی از قدرتمندترین دستگاه های گیمینگ همراه بود که هر ویژگی مثبتی را روی خود داشت. نمایشگر بی نظیر ۸ اینچی با اسپیکرهای دوگانه در دوسوی آن، استایلوسی ظریف و خوش دست و البته پردازنده قدرتمند کپلر K1.

در آن زمان که شیلد عرضه شد، انویدیا بهترین دستگاه گیمینگ اندرویدی را به بازار فرستاده بود اما فروش آن پس از مدتی متوقف شد. آیا کمپانی قصد داشت دنباله ای برای آن بسازد؟ خیر، انویدیا قصد دارد یک ورژن بسیار مشابه شیلد را با قیمت ۱۹۹ دلاری و اندکی تغییرات به جای دستگاه ۳۰۰ دلاری پیشین به بازار بفرستد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

وقتی که جعبه شیلد را باز کنید، به جز NVIDIA Shield Tablet K1، هیچ چیز دیگری مشاهده نخواهید کرد. نه شارژری، نه کابلی و نه استایلوسی. انویدیا می گوید همه مردم در خانه های شان یک تلفن همراه یا تبلت را دارند، بنابراین برای کاستن از قیمت تبلت، این اقدام لازم بوده.

با صرف نظر از کابل ها و حذف شان، انویدیا استراتژی جالبی را پیش نگرفته اما پایین آوردن قیمت دستگاه سبب می شود تا مشتریان بیشتری به آن تمایل پیدا کنند. اما در مورد استایلوس چطور؟ انویدیا در این باره می گوید تبلت همچنان با SieldDirect Stylus 2 کار می کند، اما به عنوان یک ابزار جانبی، نه وسیله ای اجباری.

با این حال، کاملا منطقی است که دیگر جایگاه استایلوس در دستگاه جدید وجود نداشته باشد. کسانی که تبلت قبلی را خریده اند، هیچ نیازی به آپگرید به K1 ندارند، چرا که از لحاظ سخت افزاری هیچ تغییر عمده دیگری صورت نپذیرفته.

تبلت K1 تنها در یک مدل ۱۶ گیگابایتی WiFi با حافظه قابل ارتقاع تا ۱۲۸ گیگابایت به قیمت ۱۹۹ دلار عرضه می شود.

img-0547-1

img-0531-1

img-0538-1

img-0514-1

img-0530-1

img-0560-1

img-0565-1

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato