اپل به زودی یک پایه شارژر رومیزی برای ساعت خود معرفی خواهد کرد

اپل به زودی یک پایه شارژر رومیزی برای ساعت خود معرفی خواهد کرد

اپل علاقه بسیاری به کسب سود از فروش لوازم جانبی دارد. صرفا کافیست نگاهی داشته باشید به کیبورد هوشمند آیپد پرو با قیمت ۱۶۹ دلاری اش یا قلم این شرکت که برای داشتن آن باید یک اسکناس ۱۰۰ دلاری خرج کرد و یک دلار پس گرفت.

بر همین اساس کمی جای تعجب دارد که این کمپانی تا کنون یک داک شارژر رسمی را برای اپل واچ معرفی نکرده است. امروز وب سایت ۹To5Mac چند تصویر از چنین محصولی را منتشر کرده و خبر می دهد که این دستگاه، به زودی از سوی اپل معرفی خواهد شد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

با نگاهی به جعبه این پایه شارژ می توان به شباهت بسیار زیاد آن با یک «CD» پی برد و در نگاه اول می توان گفت که انتظارات بیشتری از استند شارژ رسمی اپل واچ می رفت.

این پایه به شما اجازه می دهد تا ساعت را گشوده، روی آن قرار دهید تا شارژ شود یا اگر نیاز دیدید، بند ساعت را بسته و آن را به پهلو قرار دهید تا شب هنگام همواره در کنار تخت شما قرار گرفته و بتوانید زمان را مشاهده کنید.

اگرچه از روی تصاویر نمی توان تشخیص داد که این محصول از چه متریالی به تولید رسیده اما به نظر می رسد که جنس بدنه آن پلاستیکی باشد. روی جعبه، می توان عبارت «Magnetic Charging Dock - پایه شارژر مغناطیسی» را مشاهده کرد که خبر از تکنولوژی وایرلس برای شارژ ساعت می دهد.

معمولا کم پیش می آید که تصاویری چنین واضح از محصولات اپل، پیش از معرفی رسمی آنها منتشر شوند و اکنون با درز کردن آنها به بیرون، بیراه نیست اگر تصور کنیم که اپل به زودی آن را در وب سایت خود و همچنین فروشگاه هایش در سراسر جهان برای فروش قرار خواهد داد.

وب سایت ۹To5Mac خبر می دهد که به احتمال زیاد، شرکت مورد بحث قیمتی معادل ۱۰۰ دلار را برای این پایه شارژ انتخاب خواهد کرد. لازم به ذکر است که با قیمتی برابر نصف یا یک سوم این مبلغ، قادر هستید در وب سایت های فروش آنلاین پایه های شارژرهای بسیار زیباتری را برای خرید پیدا کنید.

watch-dock-5-w600

watch-dock-6-w600

watch-dock-1-w600

watch-dock-2-w600

watch-dock-4-w600

watch-dock-3-w600

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato