شارپ برای خروج از بحران مالی از کارمندانش خواسته تا محصولاتش را خریداری کنند

شارپ برای خروج از بحران مالی از کارمندانش خواسته تا محصولاتش را خریداری کنند

بدون شک شارپ، برند ژاپنی که یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم الکترونیکی در جهان محسوب می شود، در حال از سر گذراندن بدترین روزهای تاریخ اش است و به هر دری می زند تا بتواند از بحران مالی که گریبان گیرش شده عبور کند.

این کمپانی ظاهراً در آخرین تلاش خود مقرر کرده که کارکنانش بخشی از درآمد خود را صرف خرید محصولاتش نمایند تا شاید بتواند بدین ترتیب قدری درآمد کسب کرده و اوضاع را بهبود بخشد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

کمپانی ژاپنی به مدیران رده بالای خود گفته است تا پیش از پایان ژانویه ۱.۶۲۲ دلار از تولیدات این برند را خریداری کنند، مدیران رده ی میانی هم ۸۱۱ دلار و در نهایت سایر کارمندان حداقل ۴۰۵ دلار خرید نمایند.

هر چند وقتی از بیرون به اتفاق روی داده می نگریم صورت مسئله شکل دیگری جلوه می کند ولی یوشیسوکه هاسگاوا، از سران اصلی شارپ الکترونیکس، می گوید دستور کتبی را به کارکنان ابلاغ نکرده و فقط آنها را تشویق نموده تا به جای رفتن به سراغ محصولات رقبا برندی که برایش فعالیت می کنند را برگزینند.

کارمندان شارپ می توانند خرید های خود را از میان گستره ی وسیع محصولات این شرکت همانند تلویزیون ها، ماشین های لباسشویی، سیستم های صوتی، تلفن های هوشمند و... صورت دهند و برای تشویق شان نیز به هر خرید ۲ درصد تخفیف تعلق خواهد گرفت.

عمده ترین شهرت شارپ باز می گردد به تلویزیون ها و پنل های خورشیدی اش هر چند که این شرکت فعالانه سایر محصولات از جمله اسمارت فون ها و تبلت ها را نیز به تولید می رساند. برند مورد بحث مدتی است که به جد در بازار آمریکای شمالی منزوی شده و کمتر کسی به سراغش می رود و ظاهراً این روزها رقبای چینی و تایوانی در بازار اصلی اش یعنی آسیا نیز اختلال پدید آورده اند و شرایط نامساعدی را برای آن رقم زده اند.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato