همه چیز درباره آیفون 13
قاب محافظ Figment VR، واقعیت مجازی را برای کاربران آیفون به ارمغان می آورد

قاب محافظ Figment VR، واقعیت مجازی را برای کاربران آیفون به ارمغان می آورد

کاربران اندرویدی با تکنولوژی گوگل کاردبورد آشنایی دارند، تکه مقوایی که به شکل جعبه ای کوچک در می آید و دو لنز را در برابر تلفن همراه مان قرار می دهد اما حالا توسعه دهندگان Figment VR یک کیس دو منظوره برای آیفون های اپل طراحی کرده اند.

درون این قاب محافظ، یک صفحه جانبی نیز طراحی شده که روی آن دو لنز قرار گرفته است. Figment VR روی آیفون های امسال و سال پیش با ابعاد ۴.۷ و ۵.۵ اینچ در دسترس است. با بیرون کشیدن صفحه جانبی از درون بدنه ی Figment VR، می توانید لنزها را در برابر نمایشگر آیفون خود قرار دهید.

سپس با اجرای یک اپلیکیشن یا بازی واقعیت مجازی شاهد اجرای این تکنولوژی روی تلفن همراه خود هستید، کافی است آیفون را بالا آورده و لنزها را مقابل چشم خود نگه دارید، تا تصویر واقعیت مجازی را مشاهده کنید.

Figment VR لنزهای ساده ای دارد و احتمالا کارکردی ضعیف تر در قیاس با گوگل کاردبورد نشان می دهد اما به هر حال، از یک قاب محافظ چه انتظاری دارید؟ این تکنولوژی در حال حاضر روی کیک استارتر مشغول جمع آوری سرمایه است و زمان عرضه قیمتی معادل ۶۹ (آیفون ۶ و ۶ اس) و ۷۹ دلار (آیفون ۶ پلاس و ۶ اس پلاس) خواهد داشت.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato