کودو سونودا از تیم اکس باکس جدا شد

کودو سونودا از تیم اکس باکس جدا شد

پس از هشت ماه فعالیت در تیم اکس باکس، کودو سونودا قرار است از این بخش جدا شده و به دیگر شاخه مهم و اصلی کمپانی ساکن ردموند بپیوندد. سونودا را عمدتا به خاطر پروژه های جاه طلبانه ای نظیر کینکت و هولولنز می شناسیم و گویا حالا قرار است نقش وی از پیش پر رنگ تر شود.

پس از شهرت فراوانی که سونودا بر سر کینکت (اکس باکس ۳۶۰) پیدا کرد، اوایل امسال به تیم اکس باکس ملحق شد تا روی استودیوهای بازی سازی داخلی مایکروسافت نظارتی مستقیم داشته باشد. اما از این پس، نام سونودا را به عنوان یکی از مدیران اصلی بخش Windows Apps Studio خواهیم شنید.

نقش سونودا حالا پر رنگ تر شده و وی روی محصولات، ابزارها و سرویس های متعددی کار خواهد کرد که قطع به یقین، هولولنز یکی از مهم ترین آن ها به حساب می آید. تری میرسون طی نامه ای به کارکنان، ضمن موفق خواندن آپدیت ماه نوامبر New Xbox One Experience، ورود سونودا به تیم جدید را اقدامی مثبت خواند.

در همین حال، چاک فرایدمن نیز مقامی مشابه سونودا در بخش Windows Shell Program Management دریافت کرد. به بیان میرسون، این تغییرات سبب خواهد شد تا تجربه کاربران از ویندوز و دستگاه ها (اکس باکس، سرفس و هولولنز) بهبود یابد. هانو لمکه و شنون لفتیس جای سونودا را پر خواهند کرد و مستقیما به فیل اسپنسر گزارش کار خود را ارائه خواهند کرد.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato