بازی موبایل Futurama ساخته خواهد شد

بازی موبایل Futurama ساخته خواهد شد

پس از کنسل شدن، دوباره در دستور کار قرار گرفتن و دوباره کنسل شدن، Futurama دوباره بازگشته است، اما این بار در غالب یک بازی موبایل. دنیای غنی این سریال کمدی، حالا زمینه ای شده برای ساخت Futurama: Game of Drones، یک بازی پازل که در آن باید ربات ها را به یکدیگر متصل کنید.

Game of Drones توسط استودیو آلمانی Wooga Games ساخته شده که عمده شهرت خود را به واسطه بازی های فوق العاده پرطرفدار Bejeweled و Puzzle Bobble کسب کرده اند. Dave Grossman که سال ها پیش روی شاهکار Secret of Monkey Island نیز کار کرده بود، در کنار Patric M. Verrone، یکی از نویسندگان اصلی سریال فیوچراما، وظیفه نویسندگی Game of Drones را به عهده گرفته اند.

اگرچه گیم پلی بازی به اندازه داستان این سریال چندان غنی به نظر نمی رسد اما Wooga Games در تلاش است تا با استفاده از موتیف های داستانی، Game of Drones را هم برای طرفداران فیوچراما و هم برای گیمرهای موبایلی جذاب کند.

سال ۲۰۰۳ برای اولین بار بازی سه بعدی فیوچراما برای پلی استیشن ۲، اکس باکس و گیم کیوب منتشر شد اما مورد اقبال عموم قرار نگرفت. با وجود گستردگی پازل های موبایلی و سابقه درخشان تیم سازنده Game of Drones، بعید به نظر می رسد که این عنوان در کسب موفقیت کشست بخورد. هنوز سیستم عامل و تاریخ عرضه بازی اعلام نشده است.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato