قهرمانان؛ معرفی بازی Score! Hero

قهرمانان؛ معرفی بازی Score! Hero

"فوتبال با سوایپ" مکانیزم خلاقانه ایست که استودیوی فرست تاچ گیمز را پایه گذارش در پلتفرم موبایل می دانند؛ توسعه دهنده ای بریتانیایی که مطمئنا همگی با عناوین مشهورش !Score و First Touch Soccer آشنا هستید.

پس از موفقیت بی نظیر !Score در سطح بین المللی، فرست تاچ نسخه پیشرفته تری از بازی با نام فرعی Hero را برای کاربران آیفون و آیپد منتشر کرد که حالا پس از ماه ها، چند روزیست که برای پلتفرم اندروید هم منتشر شده. در هیرو این بار بر خلاف نسخه اول بازی، هدف تکرار گل های خاطره انگیز اسطوره های فوتبال نیست، بلکه این بار قهرمان مستطیل سبز شمایید و سرنوشت مسابقات را تعیین خواهید کرد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

در نسخه Hero باید کنترل یک فوتبالیست آماتور را در دست بگیرید تا با گلزنی در بازی ها، ستاره مسابقات فوتبال شوید. گرافیک بازی پیشرفت قابل ملاحظه ای نسبت به نسخه های قبلی داشته و حالا به جای صورت های خالی، می توانید فوتبالیست هایی با چهره های مختلف ببینید و حتی خصوصیات چهره بازیکن خودتان را به دلخواه شخصی سازی کنید.

Score! Hero 2

اکثر آیتم های شخصی سازی بازیکن، از لباس و کفش گرفته تا ریش و رنگ مو با پرداخت درون برنامه ای آزاد می شوند، بنابراین اگر دوست دارید بازیکن شما ریش داشته باشد یا باید دست به جیب شوید، یا اینکه با صورت اصلاح شده و موهای کوتاه او کنار بیایید!

گیم پلی در هیرو تغییر چندانی با نسخه های قبلی نکرده؛ باز هم باید در یک سناریوی کوتاه توپ را با سوایپ بین بازیکنان پاسکاری کنید و در نهایت آن را به کنج دروازه بفرستید. مراحل اولیه کوتاهند و پاس ها به راحتی به مقصد می رسند، اما هر چه جلوتر می روید باید برای گل زنی به توپ کات های بیشتری بدهید و مدافعین سمج تری را پشت سر بگذارید.

Score! Hero نزدیک به سیصد مرحله دارد که کامل کردنشان می تواند هفته ها مشغولتان نگه دارد. ضمنا بازی را با یک انگشت هم می توانید کنترل کنید، بنابراین هیرو می تواند در کنار aa و ۲۰۴۸ از آن دسته بازی هایی باشد که در اتوبوس و مترو و تاکسی هم می توانید با لذت به انجامش بپردازید.

Score! Hero
  • Score! Hero
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .First Touch Games Ltd
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۹.۶ / ۹۴ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato