نسل دوم سری گلکسی A سامسونگ احتمالا حسگر اثر انگشت خواهند داشت [شایعه]

نسل دوم سری گلکسی A سامسونگ احتمالا حسگر اثر انگشت خواهند داشت [شایعه]

با توجه به تصاویری که از نسل دوم سری گلکسی A سامسونگ لو رفته و اینکه برای دریافت مجوز به کمیسیون ارتباطات فدرال تحویل داده شده و همچنین بر اساس توئیتی که یکی از روزنامه نگاران حوزه تکنولوژی به نام «آنونی ماناکو» انجام داده، «احتمالا» شاهد حضور حسگر تشخیص اثر انگشت در سری یاد شده خواهیم بود.

غول تکنولوژی کره ای همیشه این حسگر را در کلید هوم اسمارت فون های خود جای داده و بر همین اساس دلیلی وجود ندارد که تصور کنیم شاید بخواهد در خانواده گلکسی A روند متفاوتی در پیش بگیرد. بعلاوه، تصاویر فاش شده از هر دو موبایل گلکسی A5 و گلکسی A7 هم نشان نمی دهد که این دستگاه ها در بخش پشتی خود اسکنری داشته باشند.

دو هفته گذشته مشخص شد که موبایل های گلکسی A3 و A5 از FCC برای استفاده در آمریکا مجوز گرفته اند. با این حساب زمان رونمایی از آنها خیلی دور نخواهد بود. هر دو مدل مذکور از فناوری NFC پشتیبانی خواهند کرد و با توجه به اینکه حسگر تشخیص اثر انگشت نیز دارند، احتمال می رود خانواده گلکسی A از سرویس Samsung Pay پشتیبانی کند و اسمارت فون های این سری به این قابلیت مجهز باشند.

جا دارد اشاره کنیم در حال حاضر فقط اسمارت فون های پرچمدار سامسونگ قابلیت استفاده از سرویس مورد بحث را در خود دارند.

حالا که سخن از  سامسونگ Pay به میان آمده باید بگوییم این سرویس در حال حاضر از ۸ کارت اعتباری جدید همانند ویزا کارت های Chase و مستر کارت های Sun Trust نیز پشتیبانی می نماید. اسکنر اثر انگشت برای تایید هویت کاربر اصلی موبایل در سیستم پرداخت موبایلی Samsung Pay مورد استفاده قرار می گیرد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato