اگر بهانه ای برای تعویض تلویزیون تان ندارید، تبلیغ جدید سامسونگ را نگاه کنید

اگر بهانه ای برای تعویض تلویزیون تان ندارید، تبلیغ جدید سامسونگ را نگاه کنید

احتمالا شما هم چنین حسی را تجربه کرده اید که یک محصول جدید با امکانات عالی و فریبندگی ظاهری به بازار عرضه می شود و بسیار مشتاقید تا آن را تهیه نمائید، اما وسیله کنونی شما هیچ ایرادی ندارد که به واسطه آن بتوانید خود را برای خرید نمونه جدیدتر قانع کنید. در این گونه مواقع چه باید کرد؟

شعبه انگلستان سامسونگ برای چنین مواقعی ایده جالبی ارائه داده تا به کمک آن یک «تصادف شاد» را مهندسی کنید. برای آگاهی از آن در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

این ایده در واقع آگهی بازرگانی شرکت کره ای یاد شده برای تبلیغ تلویزیون SUHD اش است که آژانس Fold7 آن را ساخته و در آن نشان می دهد مردم با انواع سناریوهای متفاوت، برای تلویزیون های کنونی خود یک پایان مثلا غیرمنتظره و ناراحت کننده رقم می زنند تا به واسطه آن بهانه ای درست و حسابی برای خرید نمایشگرهای نانو کریستالی جدید سامسونگ داشته باشند.

کارگردان اجرایی آژانس Fold7، «رایان نیوی»، که این آگهی جالب را برای غول تکنولوژی کره ای ساخته در مورد این ویدئو اظهار داشته: «تلویزون ها دایم در حال متحول و تازه شدن هستند و مشتری ها هم همیشه دوست دارند نمونه های جدید را در خانه خود داشته باشند که در بیشتر مواقع این خواسته خود را سرکوب می کنند. اما با تلویزیون SUHD ما فکر کردیم چه اتفاقی باید روی دهد تا بتوانیم خودمان را برای خرید این پانل تازه وارد راضی کنیم؟ همین شد تا افکاری که ممکن است از ذهن هر کدام از ما عبور کند را به تصویر بکشیم و به این ترتیب خودمان را قانع کنیم که خرید تلویزیون جدید کاملا به جا و ضروری بوده است. برای زیبایی بیشتر تبلغ نیز کمی چاشنی طنز به آن اضافه نمودیم و از حال و هوای کنونی خانه ها مبنی بر آماده شدن برای سال نو نیز استفاده کردیم تا ویدئوی خوبی از آب در بیاید.»

ویجیاتو

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato