تصاویر پیش نمایش اندروید مارشملو روی گلکسی اس ۶ فاش شد؛ آیا تاچ ویز مسطح می شود؟

تصاویر پیش نمایش اندروید مارشملو روی گلکسی اس ۶ فاش شد؛ آیا تاچ ویز مسطح می شود؟

براساس گزارشی که اخیرا لو رفت، گلکسی اس ۶، ماه آینده به اندروید ۶.۰ مارشملو آپدیت خواهد شد و در حال حاضر، مراحل تست و بررسی را پشت سر می گذارد. اما دارندگان نوت ۵، زودتر و در همین ماه آپدیت به سیستم عامل جدید را دریافت خواهند کرد.

اگر تصاویر لو رفته از رابط کاربری نوت ۵ صحت داشته باشند، باید تصاویر جدید منتسب به رابط کاربری گلکسی اس ۶ را هم راحت تر قبول کرد. اگرچه وبسایت چینی منتشر کننده این تصاویر مدعی شده که سیستم عامل در حالت Preview قرار دارد اما اولین نکته ای که می توان متوجه شد این است که TouchWiz روی گلکسی اس ۶ بسیار ساده تر شده.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

پس از اینکه اپل، iOS را مسطح کرد، اندروید هم با طراحی رنگارنگ متریال همین مسیر را در پیش گرفت و رابط کاربری بسیار ساده و زیبا شد، بدون افکت های سه بعدی یا خطوط و سایه های اضافه. حالا سامسونگ هم به این جنبش پیوسته و می خواهد TouchWiz را براساس استانداردهای جدید بازطراحی کند.

یکی از نکاتی که در تصاویر دیده می شود، تغییر نوار نوتیفیکیشن است که یکی از بدنام ترین بخش های تاچ ویز معروف است اما حالا سامسونگ با رویکردی تازه، ظاهر آن را به کل تغییر داده. یکی دیگر از تغییرات عمده، اضافه شدن Pro Mode برای اپلیکیشن دوربین است که به کاربر اجازه می دهد سرعت شاتر، ISO و بسیاری موارد دیگر را به صورت دستی تنظیم کند.

نوت ۵ در حال حاضر این قابلیت را روی رابط کاربری دوربین خود دارد و به نظر می رسد که گلکسی اس ۶ هم به زودی آپدیت را دریافت کند. در زیر می توانید تصاویر رابط تاچ ویز سامسونگ در آپدیت مارشملو را تماشا کنید.

Galaxy-S6-Android-6.0-Marshmallow-ed-TouchWiz

Galaxy-S6-Android-6.0-Marshmallow-ed-TouchWiz (1)

Galaxy-S6-Android-6.0-Marshmallow-ed-TouchWiz (2)

Galaxy-S6-Android-6.0-Marshmallow-ed-TouchWiz (3)

Galaxy-S6-Android-6.0-Marshmallow-ed-TouchWiz (4)

Galaxy-S6-Android-6.0-Marshmallow-ed-TouchWiz (5)

Galaxy-S6-Android-6.0-Marshmallow-ed-TouchWiz (6)

نظرات ۲۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato