همه چیز درباره آیفون 13
مدیران مایکروسافت، سونی و نینتندو در مراسم فردا صبح The Game Awards 2015 حاضر خواهند بود

مدیران مایکروسافت، سونی و نینتندو در مراسم فردا صبح The Game Awards 2015 حاضر خواهند بود

فردا صبح ساعت ۰۵:۳۰ دقیقه، مراسم The Game Awards 2016 برگزار خواهد شد و بهترین بازی های سال انتخاب می گردند. رقابت شدیدی میان The Witcher 3، فال آوت ۴ و Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در گرفته و طرفداران بازی ها بحث و جدل در رابطه با بهترین بودن عنوان مورد علاقه خود را آغاز کرده اند.

چند ساعت پیش، جف کیلی، مجری و تهیه کننده برنامه از حضور مدیران سه شرکت مطرح سونی، مایکروسافت و نینتندو در مراسم خبر داد. فیل اسپنسر، چهره شناخته شده مایکروسافت و مردی که برند اکس باکس را زنده نگه داشته است، به همراه مدیرعامل بخش سرگرمی های سونی کامپیوتر آمریکا، شاون لیدن و مدیرعامل نینتندو آمریکا، رجی فیلز-امی در این مراسم حاضر خواهند شد تا بیش از پیش به اعتبار این نمایش بیافزایند.

The Game Awards به نوعی حکم اسکار بازی های ویدیویی را دارد و هیئت داوران آن متشکل است از برترین و شناخته شده ترین ژورنالیست های حوزه بازی که انتخاب های مشترک خود را طی این مراسم اعلام می کنند. از جذابیت های این مراسم، نمایش تریلر بازی ها و اعلام ساخت عناوین جدید توسط توسعه دهندگان نامدار است.

بهترین بازی امسال از میان ۵ عنوان زیر انتخاب خواهد شد:

  • Bloodborne
  • Fallout 4
  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  • Super Mario Maker
  • The Witcher 3: Wild Hunt

لیست نامزدهای امسال را می توانید از طریق این لینک مشاهده کنید و انتخاب های تان را به اشتراک بگذارید. همچنین برای انتخاب مورد انتظارترین بازی سال آینده نیز می توانید به این قسمت مراجعه کنید. مورد انتظارترین بازی سال آینده براساس رای مخاطبین انتخاب خواهد شد.

دیجیاتو این مراسم دو ساعته را به صورت زنده از ساعت ۰۵:۳۰ صبح پوشش خواهد داد و اخبار آن را به صورت تکمیلی ارائه می دهیم. به نظر شما بهترین بازی سال چه خواهد بود؟

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato