5 میلیون اتومبیل شرکت فورد به سیری مجهز شده اند

5 میلیون اتومبیل شرکت فورد به سیری مجهز شده اند

مالکان ماشین های شرکت فورد و البته آیفون ها، اخیرا طی آپدیتی پشتیبانی از سیری، دستیار صوتی اپل را دریافت کرده اند. این آپدیت که برای ۵ میلیون نفر ارسال شده است، قابلیت استفاده از سیری را به ماشین اضافه می کند.

راننده با استفاده از دکمه هایی که معمولا روی فرمان قرار گرفته اند، سیری را فعال کرده و می توانند از راهنمایی های وی در طول مسیر استفاده کنند. سیری می تواند در حین رانندگی تماس تلفنی برقرار کرده، پیام متنی بفرستد، آب و هوا را شرح دهد، موسیقی پخش کند و از همه مهم تر، مسیر حرکت را به راننده گوشزد کند.

سیری تقریبا هر کاری که لازم باشد یک دستیار صوتی پشت فرمان برای یک راننده انجام دهد را صورت می دهد، آن هم بدون اینکه چشم از جاده بردارید. تعدادی از دارندگان خودروهای شرکت فورد از چند ماه پیش چنین قابلیتی را در اختیار داشتند اما این شرکت حالا رسما همکاری اش با اپل و فراگیرتر شدن ویژگی مذکور را تایید می کند.

دارندگان خودروهای مجهز به MyFord Touch که از سال ۲۰۱۱ به این سو عرضه شده اند می توانند با مراجعه به وبسایت فوربس، آپدیت ها را دریافت کنند. با این حال، اگرچه قابلیت مذکور به کیفیت CarPlay اپل نیست اما می تواند بسیار کارآمد باشد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato