اشتراک یک ساله PlayStation Now با قیمت 99 دلار ارائه می شود

اشتراک یک ساله PlayStation Now با قیمت 99 دلار ارائه می شود

سه مولفه اصلی برای موفقیت یک سرویس استریم بازی لازم است: یک مجموعه قابل قبول، قیمت رقابتی و مطمئن، پرفورمنس و اجرای نرم و روان. سرویس PlayStation Now در هر سه مورد ضعف هایی دارد اما آهسته و پیوسته در حال بهتر شدن است.

سونی از ابتدا روی قیمت گذاری این پلتفرم مشکل داشت و رفته رفته اوضاع بهتر شد. تا پیش از این، کاربران برای استفاده از سرویس PlayStation Now دو راه در پیش داشتند، یا ماهانه با قیمت ۱۹.۹۹ دلار سرویس بگیرند (سالانه ۲۴۰ دلار) یا سه ماه یک بار سرویس خود را با قیمت ۴۴.۹۹ دلار شارژ کنند (سالانه ۱۸۰ دلار) اما حالا گزینه سومی هم برای کاربران در نظر گرفته شده: سالانه ۹۹ دلار یا به عبارتی ماهانه حدود ۸.۳۳ دلار.

با توجه به سیاست اخیر مایکروسافت و سونی در ارائه کاهش قیمت های موقت اما به نوعی دائمی، انتظار می رود که سونی در حال بررسی اوضاع این سرویس باشد. ژاپنی ها میلیون ها دلار روی استریم بازی هزینه کرده اند و تمام تلاش شان بر این است که سرویس مذکور موفق باشد، بنابراین با جذب مخاطبان بیشتر این مسئله امکان پذیر خواهد شد.

چندی پیش، کپکام تعدادی از بازی های خود را به این سرویس افزود و حالا نوبت به کمپانی برادران وارنر رسیده تا با افزودن دو نسخه ی دیگر از بتمن و بازی مبارزه ای Injustice: Gods Among Us، مجموعه خود روی سرویس را کامل تر کند. سونی برای حصول اطمینان کاربران، یک دوره هفت روزه رایگان از این سرویس را ارائه داده تا اگر وضعیت اینترنت و استریم مناسب بود، در آینده نسبت به خرید اشتراک اقدام کنند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato