موبایل «پرفیوم» از HTC با اندروید ۶.۱ در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ معرفی خواهد شد

موبایل «پرفیوم» از HTC با اندروید ۶.۱ در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ معرفی خواهد شد

در ماه های اخیر گفته می شد که HTC قصد دارد موبایل بعدی پرچمدار خود را با نام O2 و در سه ماهه ابتدایی سال آینده میلادی رونمایی کند. اکنون ولی خبر تازه ای از سوی یکی از اکانت های فاش کننده اطلاعات مرتبط با گجت های دیجیتالی در توییتر با نام LlabTooFeR منتشر شده که جزییات تازه ای را در خصوص برنامه های شرکت تایوانی برای سال ۲۰۱۶ در اختیار علاقمندان به دنیای تکنولوژی گذاشته است.

بر اساس اخبار تازه به نظر می رسد که HTC در پی توسعه موبایلی با کد Perfume است که البته شاید این کد، صرفا اسم رمز پروژه در دست توسعه از سوی شرکت یاد شده باشد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در حال حاضر تنها اطلاعاتی که از موبایل Perfume در دست هستند، عرضه آن با اندروید ۶.۱ و همچنین رابط کاربری خود HTC به نام سنس با نسخه ۸ است.

توسعه رابط کاربری Sense در دست خود HTC بوده و می تواند هر زمان که بخواهد آن را در اختیار کاربران تلفن های هوشمند قرار دهد اما تاریخ عرضه اندروید ۶.۱ ارتباطی با شرکت تایوانی نداشته و گوگل در موردش تصمیم می گیرد.

این در حالیست که گوگل در ماه گذشته نسخه ۶.۰ را عرضه داشته و اکنون در پی انتشار اندروید ۶.۰.۱ برای دستگاه های سری نکسوس است.

احتمالا نزدیک ترین زمانی که گوگل بخواهد نسخه مورد بحث از پلتفرم اندروید را منتشر نماید، در کنفرانس توسعه دهندگان یا همان Google I/O خواهد بود که باز هم احتمالا در ماه ژوئن سال آینده میلادی برگزار می شود. در نتیجه و با توجه به اطلاعاتی که منتشر گشته اند، تلفن همراه «پرفیوم» در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

پیش از این گفته شده بود که تلفن همراه O2 در ابتدای سال ۲۰۱۶ عرضه می گردد و در نتیجه به نظر می رسد که پرفیوم، یا یک میان رده سطح بالا و یا پرچمداری برای نیمه دوم سال ۲۰۱۶ باشد.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato