اپلیکیشن Flickr برای هدست واقعیت مجازی سامسونگ عرضه شد

اپلیکیشن Flickr برای هدست واقعیت مجازی سامسونگ عرضه شد

هدست واقعیت مجازی Gear VR آهسته و پیوسته به سوی بلوغ حرکت می کند و سامسونگ می خواهد از این ابزار ۹۹ دلاری، یک پلتفرم واقعی بسازد. بازی های انحصاری، اپلیکیشن های اختصاصی، ویدیوهای مخصوص و هر نوع محتوایی که دل تان بخواهد حالا برای Gear VR در حال توسعه است.

در اقدام اخیر، یاهو امروز از اپلیکیشن اختصاصی Flickr VR برای هدست سامسونگ پرده برداشت. این اپ به کاربران اجازه می دهد تا به ده ها هزار تصویر ۳۶۰ درجه که توسط کاربران طی سال ها منتشر شده دسترسی داشته باشند.

اپلیکیشن را که باز کنید، وارد محیطی مجازی می شوید و با نگاه کردن به هر سو و چرخاندن سر می توانید کنترل کاملی روی مجموعه تصاویر موجود در شبکه Flickr داشته باشید. انتخاب هر تصویر سبب می شود تا آن عکس به طور کامل در برابر چشمان شما قرار بگیرد.

در بیانیه خبری این اپلیکیشن آمده که پلتفرم Flickr بهترین مکان برای تماشای تصاویر ۳۶۰ درجه است، به این علت که به کیفیت تصاویر آپلود شده احترام گذاشته می شود و چیزی از آن ها کم نخواهد شد. برتراند فن از Flickr می گوید کسانی که برای اولین بار تصاویر ۳۶۰ درجه را از این طریق تماشا می کنند، دل شان نمی خواهد که هدست Gear VR را از سر بردارند.

این اپلیکیشن از طریق فروشگاه آکیلس برای تلفن های همراه سامسونگی همخوان با هدست Gear VR در دسترس است.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato