همه چیز درباره آیفون 13
گوگل Now on Tap حالا از زبان های بیشتری پشتیبانی می کند

گوگل Now on Tap حالا از زبان های بیشتری پشتیبانی می کند

Google Now امسال مورد توجه زیاد کمپانی ساکن مانتین ویو قرار گرفته و  پشت سر هم آپدیت های جدید برای آن عرضه می نماید.

در همین راستا باید به چند روز پیش اشاره کنیم که امکان اسکرین شات گرفتن از صفحه نمایش دیوایس از طریق گوگل Now برای کاربران مهیا گشته بود، امروز هم چندین قابلیت دیگر به آن اضافه شده اند که زبان های جدید، مقالات مشابه مرتبط و جستجوی اطلاعات پرواز ها و تورها را شامل می گردد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در نتیجه این به روز رسانی، اگر گوگل Now on Tap شماره پروازی را روی نمایشگر شما پیدا نماید، همه اطلاعات مربوط به آن را حتی با ذکر تاخیرهای احتمالی برایتان نمایش خواهد داد. یا مثلا اگر به دنبال تور مسافرتی ویژه ای هستید، آپدیت جدید این سرویس همه داده های مرتبط با خواسته شما را به صورت یکجا برایتان لیست می نماید.

اگر تا پیش از این در گوگل ناو یک خبر را جستجو کرده باشید حتما دیده اید که این سرویس مقالات و خبرهایی مشابه از منابع گوناگون را در رابطه با موضوع جستجوی شما به نمایش در می آورد این امکان اکنون به ویژگی محبوب مورد بحث یعنی Now On Tap نیز افزوده شده و از این پس در حین خواندن یک خبر با نگه داشتن دکمه ی هوم قادر خواهید بود مطالب مشابه و مرتبط به آنچه در حال رویت اش هستید را نیز ببینید.

زبان های جدید اضافه شده به ویژگی مذکور نیز شامل فرانسه، آلمانی، روسی و کره ای هستند و مطابق بر برنامه ریزی گوگل به زودی زبان های دیگر نیز به آن افزوده خواهند شد.

به گفته غول جستجوهای اینترنتی، امکانات جدید از چند روز دیگر در دسترس کاربران قرار خواهد داشت و مثل همیشه برای استفاده از آنها باید اندروید ۶.۰ روی دیوایس خود داشته باشید.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato