مجموع سرمایه جمع آوری شده برای توسعه Star Citizen از 100 میلیون دلار گذشت

مجموع سرمایه جمع آوری شده برای توسعه Star Citizen از 100 میلیون دلار گذشت

در ماه اکتبر سال ۲۰۱۲، کریس رابرتز، خالق بازی Wing Commander، در وبسایت کیک استارتر پروژه ای را معرفی کرد که Star Citizen نام داشت و وی برای ساخت این بازی مبلغی ۵۰۰ هزار دلاری طلب کرد. آنچه وی به نمایش گذشت به قدری تحسین برانگیز بود که تا اتمام دوره ۳۱ روزه کیک استارتر وی موفق به جمع آوری ۲.۱ میلیون دلار شد.

در قدم بعدی، وی اقدام به تاسیس سایتی اختصاصی کرد تا در قالبی جداگانه از کیک استارتر، باز هم از سرمایه عمومی بهره گیرد. چند روز پیش، ورژن شماره ۲ نسخه آلفا استار سیتیزن منتشر شد و حالا کریس رابرتز با افتخار اعلام می کند که طی سه سال گذشته، ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه برای ساخت این عنوان بزرگ جمع آوری کرده است.

با این حال، استودیو سازنده این بازی، Cloud Imperium هنوز تاریخ عرضه دقیقی برای انتشار بازی اعلام نکرده و بعید به نظر می رسد که حداقل در سال ۲۰۱۶ شاهد عرضه کامل آن برای پلتفرم پی سی باشیم.

استار سیتیزن یک شبیه ساز فضایی بسیار بزرگ است که از بخش های متعددی تشکیل شده، از نبردهای اول شخص شوتر گرفته تا مبارزات آنلاین چند نفره با سفینه های فضایی و حتی یک بخش تک نفره داستانی. جالب است بدانید که شخصیت هایی نظیر مارک همیل، صداگذار شخصیت جوکر نیز در بخش تک نفره بازی ایفای نقش می کنند.

Cloud Imperium پس از رسیدن مبلغ سرمایه عمومی به ۶۵ میلیون دلار، دیگر هدف و محتوای جدیدی برای بازی در نظر نگرفته و به نظر می رسد که نقشه ساخت استار سیتیزن کاملا مشخص شده باشد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato