یوتوب به زودی از قابلیت دانلود ویدئو در پس زمینه برخوردار می شود

یوتوب به زودی از قابلیت دانلود ویدئو در پس زمینه برخوردار می شود

ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل دیروز و طی کنفرانس خبری Google for India از ارائه قابلیت های جدیدی برای یوتوب خبر داد که برای جلوگیری از مشکلات استریم ویدئو طراحی شده اند.

یوتوب به زودی به دو قابلیت آفلاین کاربردی مجهز خواهد شد. اولی دانلود ویدئو در پس زمینه است که هم اکنون برای مردم هندوستان در دسترس قرار گرفته. با این قابلیت می توان ویدئوها را برای دانلود در پس زمینه زمان بندی کرد و پس از کامل شدن، در زمان دلخواه به مشاهده آنها پرداخت. این گزینه به کاربران دارای اینترنت ضعیف اجازه می دهد تا هنگام دسترسی به اینترنت ارزان و پرسرعت به دانلود ویدئوها بپردازند.

اما مورد بعدی، بافرینگ ویدئوها در حالت توقف است. با اضافه شدن این قابلیت، کلیه ویدئوها حتی در صورت فشردن دکمه توقف، به بافرینگ ادامه خواهند داد. ضمنا دانلود ویدئو حتی در صورت ترک اپلیکیشن یوتوب هم ادامه می یابد و پس از بارگذاری کامل، با یک نوتیفیکیشن از این کار مطلع می شوید.

هنوز اطلاعاتی در مورد زمان ارائه این دو قابلیت در دسترس نیست، اما مسلما کاربران یوتوب در هندوستان و سایر کشورهای دارای اینترنت ضعیف نخستین افرادی هستند که می توانند آنها را تجربه کنند.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato