واحد پردازنده خارجی هدست واقعیت مجازی پلی استیشن، اندازه ای برابر با کنسول Wii دارد

واحد پردازنده خارجی هدست واقعیت مجازی پلی استیشن، اندازه ای برابر با کنسول Wii دارد

در حال حاضر، زمان زیادی تا عرضه هدست های واقعیت مجازی به بازار باقی مانده و هدست پلی استیشن نیز از این قائده مستثنی نیست. اما به نظر می رسد که سونی از همین حالا واحدهای خرده فروشی هدست مورد بحث را به خبرنگاران نشان داده است.

چندی پیش و در طی جلسه پرسش و پاسخی با توسعه دهندگان هدست واقعیت مجازی پلی استیشن، اعلام شد که این دستگاه، در کنار پلی استیشن ۴، از یک واحد پردازنده خارجی بهره می برد که اعمال مربوط به پردازش و رندر تصاویر روی آن انجام می شود.

وب سایت Polygon به تازگی توانسته نگاهی به این پردازنده خارجی بیندازد و گزارشگر این سایت، در مقاله خود نوشته که پردازنده مورد بحث، اندازه ای کوچک و برابر با کنسول Wii نینتندو دارد. به گفته وی، گیمر باید هدست خود را به این پردازنده متصل کند و خود آن نیز، به کنسول پلی استیشن ۴ وصل می شود.

با این حال، خبرنگاران اجازه عکاسی از پردازنده مورد بحث را نداشته اند اما بنابر اعلام رسمی سونی، ورژن نهایی دستگاه که به خرده فروشی ها عرضه خواهد شد، دقیقا همین شکل و شمایلی را خواهد داشت که به خبرنگاران نشان داده شده. لازم به ذکر است که نویسنده Polygon گفته که هدست واقعیت مجازی سونی، به راحتی روی سر قرار می گیرد و می توان تنظیمات لازم را روی آن اعمال کرد.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato