همه چیز درباره آیفون 13
ال جی 20 نفر از کارمندانش در سیلیکون ولی را اخراج کرد

ال جی 20 نفر از کارمندانش در سیلیکون ولی را اخراج کرد

ال جی در آزمایشگاه سیلیکون ولی خود که محل استقرار تیم توسعه webOS است، چرخه تازه ای از تحول را می خواهد آغاز نماید که نخستین گام آن با اخراج ۲۰ نفر از کارمندانش برداشته شده.

این کمپانی کره ای به منظور بهبود اوضاع و داشتن راندمان موثرتر به چنین کاری اقدام نموده و به ادعای خود، این امر بر روند توسعه webOS هیچ نوع تاثیر منفی نخواهد داشت. پلتفرم وب او اس در سال ۲۰۱۳ میلادی از شرکت اچ پی خریداری شد تا در محصولاتی همانند تلویزیون ها و اسمارت واچ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

بر اساس گفته های شرکت مورد بحث، گروه های مدیریت محصول و رابط کاربری در آزمایشگاه به یک تیم واحد تبدیل خواهند شد و وظیفه تیم جدید ادامه مسیر توسعه وب او اس در جایگاه های تازه همانند «پلتفرم خودرو»ها خواهد بود.

تعدیل نیرو و به طور همزمان استفاده از سیستم عامل یاد شده در بخش های جدید، ایده چندان کارآمد و موفقیت آمیزی به نظر نمی رسد اما مسیری است که ال جی برای خود تعیین نموده و اولین گام در مسیر اجرای آن را نیز برداشته.

منبع این خبر همچنین اظهار داشته این اقدام برای کارمندان باقی مانده شرایط دشواری را ایجاد می نماید و مجبور خواهند بود برای ابقای خود خلاقیت و نوآوری بیشتری در کارشان داشته باشد.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato