معرفی بازی 100 درصد؛ چالشی برای ذهن های فعال

معرفی بازی 100 درصد؛ چالشی برای ذهن های فعال

معرفی بازی 100 درصد؛ چالشی برای ذهن های فعال

اگر جایی به واژه "شب یلدا" بر بخورید، چه کلماتی به ذهنتان می رسد؟ احتمالا جوابتان کلماتی مثل انار، هندوانه، آجیل، شب زنده داری و زمستان باشد. همین ایده، یعنی پیدا کردن کلمات مرتبط با یک جمله یا عبارت، دستمایه ساخت یک بازی فکری شده به نام "۱۰۰ درصد"؛ محصول جدید آروند استودیو که پیش تر با بازی خلاقانه شان "جدول مدرن" آشنا شده بودیم.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

اگر می خواهید دایره لغات و حافظه تان را تقویت کنید، ۱۰۰ درصد یک فرصت بسیار خوب برای شماست. در این بازی ۲۴۰ مرحله ای، باید کلمات مرتبط با یک عکس یا واژه یا موضوع را حدس بزنید و برای تکمیل و صد در صد کردن مرحله، جواب ها را در فیلد خالی تایپ کنید.

مثلا اگر موضوع مرحله "شمال ایران" باشد، باید کلماتی مرتبط مثل جاده چالوس، دریا، جنگل، سوغاتی و هر چیز دیگری که به ذهنتان می رسد را در فیلد خالی بنویسید. هر مرحله برای صد در صد شدن، به چندین پاسخ دقیق نیاز دارد که با برآیند گیری از جواب های تست کنندگان بازی پیش از عرضه تعیین شده اند. هر پاسخ درستی که بدهید، چند درصد به تکمیل مرحله نزدیک تر می شوید و این کار را باید تا جایی ادامه بدهید که مرحله %۱۰۰ شود.

Game2

اگر پاسخ ها به ذهن خودتان رسید که هیچ، اگر نه می توانید با پرداخت سکه از راهنمایی هایی بازی استفاده کنید. مثلا با پرداخت ۶۰ سکه، یکی از حروف پاسخ را آزاد کنید تا در حدس کلمات کار راحت تری داشته باشید.

شاید ایده بازی بسیار خلاقانه و جدید به نظر برسد، اما در حقیقت این طور نیست. تیم توسعه دهنده ۱۰۰ درصد در طراحی بازی مستقیما از یک نمونه خارجی به نام ۹۴% الگو گرفته که جز محبوب ترین بازی های حال حاضر سبک Trivia در دنیاست.

در واقع ایرانیزه کردن %۹۴ و صد البته اضافه کردن ۶ درصد به عنوان آن، تنها کار خلاقانه ای بوده که توسعه دهندگان بازی ۱۰۰ درصد انجامش داده اند! هر چند با وجود این ایده تکراری، سرگرم کننده بودن بازی را نمی توان انکار کرد.

۱۰۰ درصد واقعا ذهنتان را برای یافتن کلمات مرتبط به فشار می اندازد، و به خاطر مراحل زیادی که دارد تا هفته ها می تواند سرگرمی محبوبتان در موبایل باشد. نکته بسیار خوب دیگر در مورد ۱۰۰ درصد این است که مثل دیگر محصولات آروند استودیو، به هیچ وجه مجبور به پرداخت درون برنامه ای نمی شوید و بازی طوری طراحی شده که اگر از مغزتان کمی بیشتر کار بکشید، به هیچ گونه راهنمایی و کمک برای رد کردن مراحل احتیاج نخواهید داشت.

بازی ۱۰۰ درصد را می توانید همین حالا و به رایگان از کافه بازار دانلود کنید. در ادامه از شما دعوت می کنیم که به تماشای ویدئوی ارسالی آروند استودیو از بازی برای دیجیاتو بنشینید:

100 درصد
  • ۱۰۰ درصد
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده: آروند استودیو
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲۶.۲ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل