معرفی دیکشنری برق؛ فرهنگ لغات اختصاصی دانشجویان مهندسی برق

وقتی برای تحقیق و ارائه های دانشجویی به مقالات خارجی مراجعه می کنیم، همیشه هستند کلمات و اصطلاحاتی که معنای آنها را نمی توان در دیکشنری های معمولی یافت. به همین خاطر است که برای رشته های تحصیلی مختلف، دیکشنری های تخصصی تألیف می شوند.

اگر دانشجوی رشته مهندسی برق در یکی از گرایش های برق قدرت، برق صنعتی، کنترل، الکترونیک یا مخابرات هستید، "دیکشنری برق" با دربرگیری بیش از 20 هزار لغت و اصطلاح تخصصی این رشته می تواند یکی از ضروری ترین ابزارهایی باشد که باید در موبایل تان داشته باشید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

دیکشنری برق یک فرهنگ لغت دو زبانه است و در آرشیو آن می توان به جستجوی کلمات فارسی و انگلیسی پرداخت. کافیست از بالای صفحه، تیک فارسی یا انگلیسی را بزنید و آن وقت جستجو را آغاز کنید.

Electric Dic 2

نتایج جستجوی دیکشنری برق به محض تایپ کلمات در پایین صفحه نمایان می شوند، و این یکی از مزایای بزرگ اپلیکیشن است که شما را برای رساندن به مقصود منتظر نمی گذارد.

بعد از این که کلمه مورد نظرتان را پیدا کردید، اگر معنای آن برایتان اهمیت ویژه ای داشت قادرید با اشاره روی آیکن قلبی که کنارش قرار گرفته، آن را به منوی علاقه مندی ها بفرستید تا در مراجعات بعدی به اپ، زحمت تایپ و جستجوی مجدد آنها را به خود ندهید.

دیکشنری برق رایگان است، و خوشبختانه در آن به غیر از یک نوار کوچک و ثابت، خبری از تبلیغات مزاحم و آزاردهنده نیست. اگر دانشجوی رشته برق هستید یا با اصطلاحات فنی مربوط به این حوزه زیاد سر و کار دارید، توصیه می کنیم حتما دیکشنری رایگان و کم حجم برق را در تلفن های هوشمند خود داشته باشید.

دیکشنری برق
  • دیکشنری برق
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: عشق برنامه نویسی
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 4.5 مگابایت
دانلود

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟