کافه‌ بازار بهترین‌‌ های فصل را با مشارکت کاربران خود انتخاب خواهد کرد

کافه‌ بازار بهترین‌‌ های فصل را با مشارکت کاربران خود انتخاب خواهد کرد

بسیاری از کاربران کافه‌ بازار مایل‌ هستند به راحتی به بهترین برنامه‌ ها و بازی‌ های موجود دسترسی پیدا کنند. تاکنون معیارهایی مثل بیشترین پیشرفت، بیشترین فروش و بیشترین امتیاز به این نیاز پاسخ گفته‌ اند.

علاوه بر این باکیفیت‌ ترین برنامه‌‌های موجود در قالب‌ هایی چون تازه‌ های برگزیده و برترین‌ های ماه به کاربران معرفی‌ می‌شوند. این بار کافه‌ بازار تصمیم دارد برترین‌های فصل خود را نیز انتخاب کند. تعدادی از اپ‌ استورهای بزرگ جهان به‌ صورت فصلی و سالانه برترین‌های خود را معرفی می‌کنند، اما کافه‌ بازار این انتخاب را به کمک کاربران انجام خواهد داد.

در این رویداد مجازی که در نیمه اول دی‌ ماه سال جاری برگزار خواهد شد، کاربران بازار با ورود به حساب کاربری خود در نظرسنجی برترین‌ها شرکت می‌کنند.

کافه‌بازار برترین‌ های منتشر شده در فصل پاییز را در دو دسته برنامه و بازی در معرض رأی کاربران قرار خواهد داد و کاربران می‌ توانند به بهترین برنامه و بهترین بازی از نظر خود رأی دهند.

پس از برگزاری نظرسنجی، کافه‌ بازار به یک‌صد نفر از کاربران شرکت‌ کننده جوایزی اهدا می‌کند و بهترین‌ های فصل را در صفحه اول بازار معرفی خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نظرسنجی بهترین‌ های پاییزی اینجا را ببینید.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato