همه چیز درباره آیفون 13
تست سقوط موبایل Droid Turbo 2 از ارتفاع حدود 300 متری [تماشا کنید]

تست سقوط موبایل Droid Turbo 2 از ارتفاع حدود 300 متری [تماشا کنید]

هنگامی که موبایل Droid Turbo 2 موتورولا معرفی و عرضه گشت همه رسانه ها با تاکید بسیاری در مورد مقاومت صفحه نمایش آن در برابر ضربه سخن می گفتند به طوری که حتی خود کمپانی سازنده هم آن را با لقب «نخستین اسمارت فون با نمایشگر نشکن جهان» روانه بازار نمود.

تاکنون آزمایشات بسیاری روی این دستگاه صورت گرفته تا همه به چشم خود ببینند که پنل آن واقعا نمی شکند و حتی اگر آن را از ارتفاع زیاد هم به زمین پرتاب کنید باز هم سالم و بی اشکال به کار خود ادامه خواهد داد.

ما نیز در اوایل آبان ماه ویدئویی برای نمایش ویژگی ها و سرسختی نمایشگر محصول مورد بحث منتشر کرده بودیم، اما این بار آزمایشی دیگر روی این دستگاه صورت پذیرفته که آن را در شرایطی به مراتب سخت تر از گذشته مورد محک زدن قرار می دهد.

برای تماشای این ویدئو در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

این تست را اعضای کانال «آنلاک ریور» در یوتوب انجام داده اند و برای اثبات ادعای کمپانی موتورولا، جدیدترین اسمارت فون این شرکت را به یک پهپاد وصل کرده و تا ارتفاع  ۲۷۵ متری در آسمان بالا می برند و سپس آن را رها کرده تا روی زمین سقوط کند.

موتورولا در توضیح مقاومت صفحه نمایش دیوایس تازه به میدان آمده اش می گوید نمایشگر این موبایل را از ۵ لایه پلاستیکی انعطاف پذیر ساخته که همه شان روی پانل OLED روی یکدیگر سوار شده اند و هیچ نوع شیشه ای در ساخت آن به کار نرفته است.

انعطاف پذیری لایه ها به مقاومت بیشتر نمایشگر کمک شایانی کرده و البته بدنه ی آلومینیومی نیز استحکامی دو چندان را به آن بخشیده است. اما آیا Droid Turbo 2 آنقدر مقاوم هست که بتواند از تست بسیار سخت «آنلاک ریور» سربلند بیرون بیاید؟

برای یافتن پاسخ این پرسش از شما دعوت می کنیم تا ویدئویی که در انتهای مطلب آورده شده است را مشاهده نمایید.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato