موسس آکیلس: هدست ریفت در سه ماه اول 2016 عرضه می شود

موسس آکیلس: هدست ریفت در سه ماه اول 2016 عرضه می شود

علی رغم مشکلات عدیده ای که این روزها شنیده می شود و انتظار می رود، اما پالمر لاکی، موسس شرکت آکیلس در توییت اخیر خود ابراز نمود که عرضه هدست مذکور همچنان برای سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۶ در نظر گرفته شده است و تاخیری در کار نیست.

لاکی می گوید پروسه تولید و ساخت محصول به خوبی پیش رفته و در تاریخ نامشخصی از سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد، با این حال، لاکی یک بار دیگر از اعلام قیمت دستگاه سر باز زد.

پیش فروش این محصول قرار است اوایل سال ۲۰۱۶ و پس از سال نو آغاز شود، بنابراین احتمالا مدت زمان زیادی تا اعلام قیمت باقی نمانده. هر واحد از هدست های آکیلس ریفت، به همراه یک نسخه رایگان از EVE: Valkyrie عرضه می گردد تا دارندگان این هدست در اولین تجربه خود، وارد کابین یک سفینه فضایی شده و به نبرد با دیگران بپردازند.

فراموش نکنید که اگر فکر خرید هدست واقعیت مجازی آکیلس ریفت را در سر دارید، باید پیش از آن کامپیوتر قدرتمندی داشته باشید. رقیب دیگر این هدست، HTC Vive، محصول مشترک شرکت Valve و HTC نیز احتمالا چنین شرایطی را طلب خواهد کرد اما PlayStation VR فقط به کنسول پلی استیشن ۴ متصل می شود و با آن کار می کند.

کمپانی Oculus VR در سال ۲۰۱۲ تاسیس شد و هزینه های توسعه و ساخت هدست ریفت توسط کمپین کیک استارتر تامین شد. پشتیبانی مردم از ریفت در کیک استارتر به قدری شگفت انگیز بود که موسس و مدیرعامل فیسبوک، مارک زاکربرگ در سال ۲۰۱۴، این کمپانی را با مبلغ ۲ میلیارد دلار خریداری کرد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato